Українка виграла змагання ЧЄ з багатоборства

pplus 09 липня 2019 17:45 199 0

Вісім найсильніших команд континенту зібралися в Луцьку, щоб взяти участь у легкоатлетичній Суперлізі командного чемпіонату Європи з багатоборства. Про це повідомляє ФЛАУ, передає УНН.

Українці прагнули захистити титул чемпіонів, який вибороли у 2017 році, але зупинилися за крок до п’єдесталу. Перше місце – у збірної Естонії, друге – Білорусі, третє – в команди Великої Британії.

Натомість українка Дарина Слобода виграла змагання із семиборства на командному чемпіонаті Європи, встановивши особистий рекорд (6165 очок).

"Я рада особистому рекорду, але після змагань усе одно будуть до себе претензії. Найважче те, що за сумою очок я не маю того, чого хотіла. А саме показати вищий результат, щоб забезпечити собі норматив на чемпіонат світу. Я і вчора, і сьогодні відчувала в собі сили зробити це. Тепер буду боротися за нього на чемпіонаті України", - відзначила переможниця.

Нагадаємо, у 2017 році Суперлігу командного чемпіонату Європи з багатоборства приймав Таллінн. Тоді збірна України перемогла в командному заліку. В індивідуальному Аліна Шух була найкращою у змаганнях семиборок, а Олексій Касьянов став другим серед десятиборців.