Новини з 1996 року

Україна офіційно визнає Росію своїм ворогом, - РНБО

Андрій Михайленко 03 вересня 2015 15:15 828 0

Учора відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони України, в ході якої схвалено проект нової редакції Воєнної доктрини України, яка запропонована для затвердження Президенту України. Про це повідомляється на сайті Ради національної безпеки та оборони.

Даний документ визначає Російську Федерацію воєнним противником та умови звільнення тимчасово окупованих територій України.

Нова військова доктрина виходить із високої ймовірності великомасштабного застосування проти України військової сили як головної загрози нацональній безпеці України у військовій сфері, підтверджує відмову від політики позаблоковості та відновлення стратегічного курсу на євроатлантичну інтеграцію.

Також воєнна доктрина визначає ознаки виникнення збройного конфлікту всередині України, у тому числі інспірованого іноземними державами; враховує збільшення ролі інформаційно-психологічних операцій; наголошує на потребі удосконалення системи мобілізаційної підготовки і мобілізації та суттєвого збільшення професійної складової у Збройних Силах України та в інших військових формуваннях.

Окрім того, проект  даного документа формулює заходи з підготовки держави до оборони, необхідні для відновлення державного суверенітету й територіальної цілісності держави, а також завдання розвитку оборонного та безпекового потенціалу України як необхідної умови відсічі збройної агресії.

 

 

Теги: Підтримка оборониАТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись