Новини з 1996 року

Уже зовсім скоро: де в Кременчуці є ризик підтоплення вулиць?

Валерія Макряшина 11 лютого 2019 11:30 658 0

За даними рятувальників, у Кременчуці є проблемні ділянки, що зазнають інтенсивного підтоплення внаслідок танення снігу або зливи. 

Про це сьогодні говорили на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій.

Зокрема проблемним є район Петрівки (вулиця Маршала Рокосовського), район Правобережжя (пров. Чигиринський), квт. 278, а також провулок Солдатський, вул. Хорольська, район автоскладального заводу тощо.

Також спеціалісти виявили й інші райони Кременчука, які можуть зазнати підтоплення, а також накопичення води на поверхні внаслідок інтенсивного танення снігу. Це район Лашків, Чередників і Третій Занасип. Також від наслідків негоди можуть постраждати: вулиця Першотравнева, район Ревівки, Щемилівки, центральні райони Крюкова, Перший Занасип. Підтоплення відбувається й на Молодіжному та в районі річки Сухий Кагамлик.

Тож, як бачимо, ситуація не з найкращих.

Нагадаємо, що навесні 2018 року підрозділи 11 разів долучалися до ліквідації підтоплення територій приватних житлових ділянок Кременчука. Оперативники відкачали близько 7 тисяч м. куб води. 

У цьому році Головне управління ДСНС у Полтавській області буде додатково залучати сили та засоби для ліквідації наслідків танення снігу. Підрозділи працюватимуть у всіх районах відповідно до плану.  

Також на комісії було обговорено розпорядження мера стосовно проведення перевірки стану готовності підприємств, установ та організацій міста до пропуску весняного льодоходу, повені та паводку. 

У документі йдеться про створення спеціальної комісії для проведення перевірки стану готовності підприємств до пропуску весняного льодоходу, повені та паводку й затвердження її складу згідно з додатком.

Третім пунктом відзначається перевірка стану готовності установ до пропуску весняного льодоходу, яка проходитиме в період з 12.02.2019 по 22.02.2019. 

"Під час роботи комісії перевірити стан тимчасових місць безпечного розселення евакуйованого населення (фонд відселення) на час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з високим рівнем води (водопілля, паводки) на території міста. За результатами проведеної роботи комісії скласти акт та надати пропозиції міському голові до 01.03.2019. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради (Чудаков І.В.) розробити графік та план проведення перевірки, довести його до керівників підприємств, що підлягають перевірці. Оприлюднити розпорядження міського голови відповідно до вимог законодавства", - йдеться в розпрядженні, контроль за яким покладено на заступника міського голови Декусара В.В.

Представники комунальних установ, зокрема КП "ШРБУ", зазначили, що їхні насосні станції в робочому стані. Головуючий на комісії Володимир Пелипенко попросив балансоутримувачів більш оперативно реагувати й перевірити заздалегідь, працюють ті насоси чи ні. Загалом він дав команду всім комунальним закладам та управляючим компаніям відпрацювати проведення заходів з ліквідації підтоплення внаслідок танення снігу. 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись