Новини з 1996 року

Учора у Кременчуці відбувся концерт Notre Dame de Paris. ФОТО. ВІДЕО

Едера Бедьо 03 лютого 2016 11:50 700 0

Учора, 2 лютого, на сцені Міського Палацу культури кременчужани знову пережили зворушливу історію невмирущого кохання за історією роману Віктора Гюго "Собор Паризької Богоматері".

Для того, щоб по-новому розповісти чудову й трагічну історію кохання, образи якої надовго вріжуться в пам'ять, режисери залучили до роботи близько 150 найталановитіших артистів. А для того, щоб на сценах країни створити яскраве фірмове видовище, орендовано понад 30 тонн світлового та звукового обладнання. Оркестр, ритм-група, хор і солісти.

Семеро кращих вокалістів України, які свого часу були учасниками популярних телевізійних шоу, виконували оригінальні музичні партії з мюзиклу французькою мовою. Один із семи солістів грандіозного концерту Notre Dame de Paris - Арсен Мірзоян (Голос країни), якому дісталася роль знаменитого горбаня Квазімодо, колись дуже яскраво виписаного Віктором Гюго.

У концерті також беруть участь "випускники" інших талант-шоу: Ольга ЖМУРІНА ("Голос країни" , Есмеральда), Аркадій Войтюк (Х-фактор , Феб-де-Шатопер),  Віктор Романченко (Х-фактор, Клопен). 

Сюжет трагічної історії відомий, мабуть, кожному. Юна дівчина-циганка на ім'я Есмеральда своєю красою привертає до себе увагу чоловіків. Серед них - архідиякон Собору Паризької Богоматері Фролло, молодий красень - капітан королівських стрільців Феб і потворний дзвонар Квазімодо, вихованець Фролло. 

Есмеральда без пам'яті закохується в найкрасивішого з них - Феба. Він не проти скористатися цим, незважаючи на те, що у нього є наречена - Флер-де-Ліс. Фролло ж ревнує і в той же час сумнівається - адже він, як священик, не має права любити жінку. Квазімодо захоплюється юної циганкою, вбачаючи в ній ту недосяжну неземну красу, яка є повною його протилежністю.

Поет Гренгуар, якого Есмеральда рятує від загибелі, погодившись стати його дружиною за законами мешканців Двору Чудес (циган, злодіїв і волоцюг), проголошує дівчину своєю музою. Клопен - "король" Двору Чудес - ставиться до неї з батьківською турботою.

Здається, що увесь світ обертається навколо Есмеральди. За збігом трагічних обставин, спровокованих ревнощами Фролло, циганка опиняється у в'язниці - її звинувачують у замаху на вбивство Феба.

Фролло дає дівчині шанс звільнитися - якщо вона подарує йому "мить блаженства". Есмеральда відмовляється, але її рятують її друзі-цигани і Квазімодо.

Але ненадовго - незабаром героїню знову заарештовують. Есмеральда закінчує життя на шибениці. Квазімодо, дізнавшись, що винуватець цих подій - його вихователь, скидає Фролло з вежі Собору.

Потім він обіймає мертве, але все ще прекрасне тіло Есмеральди і залишається з нею поруч до кінця своїх днів.

ФОТОРЕПОРТАЖ дивіться тут.

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Життя КременчукаКультура Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись