Новини з 1996 року

Учора на сцену Міського палацу культури вийшов кінь, медузи і привиди. ФОТО+ВІДЕО

Едера Бедьо 20 травня 2016 12:28 1197 0

Учора, 19 травня, у Міському Палаці культури відбувся звітний концерт у форматі музичної вистави від театру пісні та танцю "Дитячий світ". Діти і підлітки вперше не просто показали вокальні та хореографічні номери, а й розповіли спектаклем глядачам про те, що є в "Книзі життя". 

Ще за півгодини до початку концерту у холі Міського Палацу культури розгулювали Міньйони та Пеппі, не взмозі дочекатися початку вистави. А в той час Великий зал вщент заповнився глядачами.

За сюжетом, дівчинка знаходить Книгу життя, у якій відкриває для себе дорослий, часом жорстокий світ. Їй доведеться здолати безліч перепон на шляху до щастя. На її дорозі зустрінуться три царівни - Віра, Надія, Любов, а також лихий портал і власні іграшки, що ожили. 

Упродовж вистави на сцену вийшло близько 100 дітей, які співали та танцювали, пробували себе в ролі акторів і просто дарували публіці позитивний настрій та привід замислитися над простими, але важливими поняттями у житті.

Концерт розтягнувся більш ніж на годину, протягом якої ніхто з глядачів не лише не занудьгував, а й зосереджено спостерігав за розвитком подій та переймався долею дівчинки.

У залі були не тільки батьки вихованців творчого об`єднання та менші їхні діти, а й ті кременчужани, кого просто зацікавила вистава. Після закінчення всі жваво, виходячи з залу, обговорювали власні враження від вистави, захоплювалися дитячими талантами тощо.

Детальніше про це читайте на сторінках нового номера інформаційно-рекламного тижневика "Програма Плюс". 

https://www.youtube.com/watch?v=3C66EV8xhxM&feature=youtu.be

 

Фото та відео: Едера Бедьо

 

Теги: Життя КременчукаСвята

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 238 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 194 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 408 0