Новини з 1996 року

Учора кременчужани спостерігали за "Коханням на довгу дистанцію". ФОТО

Едера Бедьо 20 квітня 2016 15:19 1104 0

Учора, 19 квітня, у Міському Палаці культури Київський театр-студія імпровізації "Чорний квадрат" показав виставу "Кохання на довгу дистанцію". Традиційно на сцені було мінімум декорацій та реквізитів, лише четверо акторів, але майже повний зал. Цей колектив підкупляє своєю відвертістю та прямолінійністю, бо просто говорить з великої сцени про ті речі, про які більшість чи то просто соромиться, чи то не має що сказати.

Традиційно перед виставою один з артистів привітався з публікою та попросив чотири фрази, які актори в процесі розгортання сюжету якимось чином обіграють.

Степан і Марина мали б чудово відсвяткувати 5-річчя весілля, а замість цього невимушена розмова перетворилася на сварку з неприємними зізнаннями. Вони обоє зраджували. Жінка - бо хотіла мати дітей, а чоловік постійно був на роботі, а він - аби помститися дружині. Вона також нарікала, що він останнім часом зовсім припинив звертати на неї увагу, бо на прохання винести сміття відповідав так: "Я не знаю. Візьми в шухлядці".

У Гени ж і Сусанни інша проблема: вони колишні, але їх обох щось зв`язує. Її любов до грошей, а його душевна доброта та співчутливість. Тому жінка легко навішує лапші на вуха про власну вагітність, втрачену роботу, розбиту машину, бідність, голод... А він вірить і розкошелюється на її забаганки. 

Далі актори показали ще кілька побутових ситуації-сварок, які знайомі чи не кожному. Раз по раз було помітно, що хтось, червоніючи чи посміхаючись, упізнає в персонажі себе. Мабуть, тому зал так привітно зустрів артистів і не припиняв плескати в долоні, хоча більшість відвідали їхню виставу вперше. 

Детальніше про це читайте на сторінках нового номера інформаційно-рекламного тижневика "Програма Плюс". 

 

Теги: Життя КременчукаКультура Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2419 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2447 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3683 0