Новини з 1996 року

Учням школи №19 страждати ще місяць. На завершення ремонту немає грошей. ФОТО. ВІДЕО

Валерія Макряшина 13 вересня 2018 12:00 2634 0

Сьогодні, 13 вересня, у загальноосвітній школі №19 проходила спеціальна перевірка,  яку проводила депутат міської ради Тетяна Сідерка. 

Головним питанням було дитяче харчування в закладі, зокрема його організація, та масштабний ремонт, що повинен був закінчитися 1 вересня, але й досі змушує учнів обходити школу й заходити до неї через евакуаційні двері. 

Щодо ремонту директор Андрій Пашедін, який сьогодні точно не очікував побачити представників ЗМІ й депутата, заявив:

"Я ще на початку лютого поточного року зробив проект. 29 травня парадний вхід приміщення був розбитий. Червень-липень роботи не проводилися. Почали тільки в середині серпня".

За його словами, згідно з чинним законодавством, ремотні роботи на 30% були оплачені в червні, однак головною причиною, чому ремонт "стоїть", є проблема з фінансуванням. Великої проблеми директор Андрій Пашедін у цьому не бачить, каже, що "трішечки потерпимо, нічого страшного". 

"Скоро все буде супер. Роботи активно тривають", - не втомлюючись повторював пан директор. 

Він також запевнив, що наразі над ремонтними роботами на ганку навчального закладу працюють близько 12 чоловік, але сьогодні можна було побачити лише двох працівників. Журналісти також зазначили, що в класних кімнатах, які розташовані на других-третіх поверхах, над парадним входом відчинені вікна, тож чим дихають учні, можна лише здогадатися. Ще одна неприємна річ - це неймовірний шум від будівництва, який, можна передбачити, заважає нормально налаштуватися на навчальний процес. 

Щодо угоди, то, за словами Андрія Пашедіна вона була укладена у квітні й уже закінчилася 31 серпня. Роботи триватимуть, однак тільки за умови фінансування. Але постає питання, якщо на місці працюють лише по двоє-троє робітників щодня, то можна собі уявити, коли той ремонт закінчиться. Депутат Тетяна Сідерка зазначила, що при належному фінансуванні це буде не раніше, ніж у листопаді. 

 

На питання щодо терміну закінчення ремонтних робіт постарався відповісти будівельник Сергій Галата. За його словами, ремонт, за який взялася його фірма, закінчиться до кінця вересня. Роботи стоять, бо брак фінансування, простіше сказати - немає грошей. Та перевірити, скільки насправді отримав горе-будівельник Галата, на сьогодні неможливо, бо його угода зі школою зникла з платформи ProZorro.

 

 

Капітальний ремонт ганку школи обіцяють закінчити до кінця вересня. Наразі подвір'я закладу виглядає так: 

 

Читайте також: Натовп, як у секонд-хенді, або Як у школі №19 пройшла святкова лінійка

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1232 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2230 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2847 0