Новини з 1996 року

Учні шкіл про любов власними руками. Фоторепортаж до дня святого Валентина

Олександр Курилов 14 лютого 2017 09:13 1227 0

Напередодні 14 лютого у міськвиконкомі  відбулася виставка, приурочена Дню Святого Валентина.

Трохи про саме свято. День святого Валентина, або День усіх закоханих - свято, що відзначається 14 лютого в багатьох країнах світу. Відзначаючи це свято, дарують коханим і дорогим людям квіти, цукерки, іграшки, повітряні кульки і особливі листівки (часто у формі сердечка), з віршами, освідченням чи побажанням кохання – валентинки.

Але тут ситуація трохи інша. Сьогодні свою любов вирішили подарувати діти, зробивши дуже гарні та чарівні вироби.

Зайшовши до цього залу разом зі своїм колегою, теж журналістом, ми пройнялися цим духом свята, адже увесь круглий стіл був «забитий» листівками, побажаннями, виробами... Поруч стояли також таблички з інформацією про те, скільки років дітям, які це зробили. На фото бачимо, що написано  8–9 років. Але це буває НЕРЕАЛЬНО зробити навіть у набагато старшому віці. У дітей, так сказати, краще працює фантазія та уява, їм легше майструвати.

“Эта выставка в честь праздника любви, а именно в День влюбленных. Именно в этот день, любящие люди могут сказать своим половинкам, насколько их любят, но как-то по-особенному”, – висловився хлопець, який був простим глядачем на цій диво–виставці.

Але моя особиста думка з приводу свята - не тільки коханим потрібно казати, як ми їх любимо, а ще підійдіть до бабусі, до сестри, до матусі, до тата, до всіх, навіть підійдіть до своєї улюбленої тваринки вдома і скажіть їй, як ви її любите. Скажіть просто - люблю, без будь-якого пафосу. Головне - увага, а не всі дорогі подарунки. Їм і так буде дуже приємно, що про них пам’ятають та цінують.

Але все ж таки хочеться побажати мешканцям нашого Кременчука кохати один одного та берегти. Любові та злагоди Вам, наші кременчужани! 

Влад Гладкий

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 330 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 694 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 543 0