Новини з 1996 року

Учні шкіл прибирали парк під «Стиль собачки». Плюси і мінуси "Зеленої толоки"

Марина Баніт 13 квітня 2017 12:32 1772 0

Усі, хто наближався сьогодні до центрального парку, могли заздалегідь почути гучну музику, яка лунала на увесь район. Дуже багато молоді йшло на динамічні звуки музики, але там відбувалося не те, про що всі думали.

 Дискотека по-кременчуцьки – це коли на танець хлопці запрошують не дівчат, а граблі.

У центрі міста відбувалася «Зелена Толока» - це вже третій день і третій парк прибирають учні старших класів шкіл, училищ та ВУЗів.

Тож біля «літньої сцени»  діджей збирав усіх на урочисте відкриття. Відтак учні, студенти склали компанію приблизно до 2500 осіб. Ледь втиснувшись рядком навколо сцени, вони танцювали у відповідь на заклик ведучого потанцювати кожним окремим навчальним закладом. І вони танцювали... з граблями в руках.

Далі промову тримав мер міста Віталій Малецький, після чого дали команду починати прибирання.

Усі солідними за кількістю колонами розійшлися по заданих координатах. Мер з усіма своїми помічниками пішов прибирати під прицілом відеокамер та фотографів.

Учасники заходу почали прибирати.

Різну музику ставив діджей під час прибирання, але та, що лунала найчастіше і найбільше відображала реальність, це "Стиль собачки" Потапа та Насті:

Да, мальчик, я на танцполе. 
Я совсем не прячусь. 
Сыграем роли, управляешь мною, мною управляй. 
Давай-давай, позиции меняй. 

Хочешь встану вот так? 
Или сяду вот так вот? 
Я хочу увидеть твой взгляд. 
Это очень приятно. 

Мне плевать на твое лавэ. 
Мне плевать на дома и тачки. 
Я хочу, чтобы ты смотрел. 
На мой стиль собачки. 

Серед усього позитивного трапилися моменти й не дуже гарні. Серед таких – забули про те, що в тих, хто прибирає, можуть бути з собою власні речі або одяг. Тож учасники виходили з ситуації як могли.

В одних було граблів по декілька на одного, а в інших – одні на кілька людей. Тож переважно керівники, педагоги стояли та керували, а до граблів не торкалися. Лише поодинокі особи, варті поваги, які разом з учнями робили справу.

Один з педагогів (відповідальних осіб) палив цигарку в присутності дітей. На питання репортера, чому він так чинить, відповів: «Ось такий я поганий».

Під час завантаження листя в контейнер, до якого було дуже високо дотягуватися, на голову учасників висипалося все зібране сміття. Інші контейнери були відкриті, а чомусь саме цей - закритий.

Цього разу годували учнів студенти училища №26. Кухарі в красивій формі накривали на столи. Але великі ємності для каші, коробки з одноразовим посудом, бідони з чаєм – усе це поставили на землю.  Після того, як побачили, що камери знімають процес, швиденько прибрали таке неподобство.

Загалом гучна музика додавала наснаги в прибиранні. Площа парку майже 16 га та й минулорічного опалого листя було дуже багато. Таке враження, наче комунальники його спеціально приберегли для «Зеленої толоки».

Дехто робив селфі. Якраз у цей час зі сцени лунав заклик від ведучих - фотографуватися та виставляти усе в соцмережі.

Після заходу учасники отримали грамоти за участь, їх годували кашею, чаєм та хлібом.

 

 

 

  

Теги: Новини КременчукаЗелена толока

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 459 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 688 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 711 0