Новини з 1996 року

Учні шкіл не хочуть, аби їх використовували на фіолетово-червоних суботниках мера Кременчука

Олександр Курилов 10 квітня 2016 14:39 1046 0

Учні міських шкіл закликають міського голову Кременчука Віталія Малецького відмовитися від пропаганди, коли мова йде про молодих кременчужан, але справді зайнятися вирішенням проблем молодих людей та їх патріотичним вихованням. Також мера міста закликають не відривати учнів від навчання суботниками, під час яких діти повинні виконувати роботу комунальних служб міста.

Відповідне повідомлення з цього приводу в соціальних мережах оприлюднила учениця 10-го класу однієї з міських шкіл Олександра Гаєвська.

Пише ж увдвічі, якщо не більше молодша за мера Кременчука, учениця школи таке.

«У когось весна - час відродження, розквіту та оновлення, а для когось весна - час проведення чергової передвиборчої програми, принаймні "суботники" інакшими словами назвати не можу.

Осінні вибори вже позаду, проте меру Кременчука Віталію Малецькому життєво необхідно "тримати марку", оскільки доривання до влади обмежилось 19% голосів мешканців міста.
Цього разу міський голова вирішив остаточно зафарбувати все і всіх навкруги у славнозвісний "колір Шаповалова".

Джерела фінансування - окрема тема й дуже резонансна, але зараз хочу наголосити на тому, що своїми вухами почула від людини, котра навчається зі мною в одному класі (до речі, саме її питання наштовхнуло мене до напису цієї статті).

Як усім уже відомо, у Кременчуці з 13 по 15 квітня буде проходити славнозвісна Молодіжнопарламентська "Зелена толока".

Наскільки я знаю, метою цього заходу є наведення чистоти й порядку у парках нашого міста. Проте постає питання (й не лише у мене): навіщо дітям займатися такими справами у шкільний (навчальний) час? У нас немає комунальних підприємств, робітників, котрим платять за це гроші з НАШОГО бюджету, до якого батьки цих же школярів сплачують податки??? Чи наша влада прагне зекономити за рахунок дитячої праці?
Я, як учениця 10-го класу, котра 14 квітня повинна буду браати участь у даному заході, висловлюю небажання пліч-о-пліч з Молодіжним парламентом працювати на передвиборчу кампанію Малецького-Шаповалова під виглядом "добрих справ"!

Я обома руками "ЗА" чистоту та процвітання нашого міста, але на допомогу у проведенні передвиборки не розраховуйте! Моя особиста позиція: Досить уже піару! Краще займіться вихованням дійсного патріотизму серед молоді, а не такого, як пропаганда (проти окремих депутатів) того ж Молодіжного парламенту. Прибирання прибиранням, а у нашому місті більшість моїх однолітків, і навіть доросліші, взагалі не мають уяви про особистість міського голови! На питання: "Хто у нас мер?" лунає відповідь: "Ееееее...." і усмішка, а діти ж - наше майбутнє! Шкода, що поручневій міський владі абсолютно "фіолетово" на це. Звичайно, свідомі громадяни нікому не потрібні, адже, як показує практика, такі "лягати" під систему не будуть!»

Про що слід додати – це кольори наших суботників. Такі у нас без прапорів не обходяться. Й увесь час вони були фіолетовими – за кольорами виборчої кампанії нардепа Шаповалова та мера Малецького.

Однак колір нинішнього суботника дещо змінено – він буде червоно-фіолетовим.

Червоний – це нагадування про історію такого прибирання - велику розруху 20-х років.

Фіолетовий – це знову ж таки виборча кампанія, до якої нардеп Шаповалов посилено готується.

Ну а перший історично відомий приклад проведення суботника у Кременчуці – це наказ тодішнього начальника ЧК й за сумісництвом мера. Тодішній партійний вождь нашого міста писав приблизно так: або в місті за 5 днів буде наведено лад, або мешканців переселять у концтабір.

   

Теги: Кременчуцьке комунальне господарство

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись