Новини з 1996 року

Учені назвали простий напій довголіття

pplus 23 лютого 2021 07:00 169 0

На тривалість життя впливає чимало чинників, але нещодавно американські науковці виявили, що не лише їжа може сприяти довголіттю, а й напої. І один з них точно припаде вам до душі.

Дослідники зі США вважають, що цей простий напій дозволяє продовжити тривалість життя. Виявилось, що такий незвичайний ефект має чорний чай з лимоном. І це доволі просто пояснити, адже сам чай містить чимало антиоксидантів, а лимон допомагає організму засвоювати до 80% цих корисних речовин.

Також цей напій багатий на вітамін C, магній, кальцій та біофлавоноїди, які допомагають серцево-судинній системі працювати без збоїв. Так чай допомагає підтримувати еластичність капілярів. До того ж він бадьорить не гірше, ніж кава, але не викликає залежності та негативного ефекту.

Якщо регулярно пити чай з лимоном, то він допоможе продовжити тривалість життя на кілька років. Варто пам'ятати, що краще не додавати цукор та не доповнювати напій солодощами, адже це може нівелювати всі корисні властивості.

Медики вважають, що чай з лимоном не лише підтримує здоров'я серця, а й покращує процес обміну речовин і дозволяє позбутися зайвої ваги. Не варто ігнорувати й те, що напій покращує здатність організму протистояти запальним процесам.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1562 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1899 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2268 0