Новини з 1996 року

Участь у виборах відстояли. Кременчуцька «ЄС» скасувала рішення кременчуцького виборчкому через суд

Олександр Курилов 03 жовтня 2020 09:15 294 0

Активісти з кременчуцької «Європейської солідарності», які вчора мітингували перед адміністративним судом у Полтаві, де розглядали їх позов про участь у виборах – виграли. Й офіційна інформація з цього приводу – така.

«Окружний адміністративний суд Полтави скасував рішення ТВК про відмову в реєстрації списку кандидатів «Європейської Солідарності» до міської ради Кременчука і зобов’язав повторно розглянути документи. Про це повідомив кандидат на посаду міського голови Кременчука Сергій Ярош.

«Влада застосовує весь арсенал, вона влаштовує провокації. Ми сьогодні цілий день провели під Полтавським адміністративним судом. Ця ганебна постанова скасована. Дякуємо нашій юридичній команді і рухаємось вперед до перемоги», – зазначив Сергій Ярош.

«Зараз в Україні відбуваються ганебні речі. Влада злякалася найбільшої проукраїнської, проєвропейської, опозиційної партії «Європейської Солідарності».

Тому що «ЄС» і її підтримка зараз зростає. Вони продовжують тиск на нас по всій Україні. Ми вимагаємо у влади прозорих, чесних виборів. Не можете нас перемогти в чесній боротьбі і тому творите те, що зараз відбувається. Ми закликаємо вас припинити це робити і дати можливість кременчужанам зробити свій вибір», – зазначив Андрій Карпов «Полтава», який балотується на посаду міського голови.

Як відомо, у Кременчуці ТВК всупереч закону не зареєструвала виборчий список кандидатів від партії «Європейська Солідарність» до міськради.

«Очевидно, відбувається це під тиском мафії, яка править Кременчуком протягом уже багатьох років.

Тому що більшість політичних сил тут знаходяться під такою, як кажуть, «фіолетовою» владою. Абсолютно корумпованою, проти якої ведеться безліч розслідувань. Яка фактично окупувала це велике українське місто і не дає йому розвиватися», – зауважив народний депутат з «Європейської Солідарності» Микола Княжицький.

«Європейська Солідарність» неодноразово заявляла, що у Зеленського через падіння рейтингів партії «Слуга народу» готують масштабні фальсифікації і порушення виборчого процесу. Зокрема, знімають з реєстрації найбільш рейтингових опозиційних до влади кандидатів.»

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 284 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 612 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 758 0