Новини з 1996 року

Учасники АТО закликають мера Малецького відірвати свій погляд від ялини й спуститися з неба до людей

Олександр Курилов 13 січня 2018 14:57 548 0

Учасники АТО з Кременчука – добровольці з Азову закликають Кременчуцького міського голову Віталія Малецького спуститися з висот міськвиконкому на землю й більш активно займатися вирішенням актуальних проблем кременчужан.

Відповідну пропозицію до нашого мера – якось загальмувати й подивитися на мешканців - оприлюднив учасник АТО й учасник Майдану, помічник депутата міськради Оксани Піддубної Станіслав Кшевінський.

«Прикро. Наш міський голова Віталій Малецький з усім міськвиконкомом боровся, аби фото нашої ялинки було визнано кременчужанами кращим, ніж фото з інших міст.

Однак поки він боровся за кульку на ялинку, вже в інших і дуже потрібних речах наш мер опинився десь у хвості.

Мова про конкурс міських голів-інноваторів  України, що проведено «Українською правдою», де наш градоначальник теж опинився першим, але з кінця.

А вся проблема в тому, що життя кременчужан не обмежується однією новорічною ялинкою», - за словами співрозмовника, наш міський голова якщо вже взявся керувати містом, повинен робити це нормально, а не з провалами на кожному кроці, зразка тарифних, що є сьогодні.

«Є тема відкритості влади й актуальне питання створення наглядових рад на комунальних підприємствах, що в Кременчуці блокується.

Є тема допомоги сиротам. І можна зробити так, як у тому ж Хмельницькому, й це зовсім відсутнє в нашому місті.

Є тема спілкування кременчужан з чиновниками, де все в нас залишилося на рівні 50-х років. Гірше, що Віталій Малецький усе це розуміє, але замість вирішення проблем займається тільки видовищами, які не впливають на рівень життя у наших людей», - зазначив учасник АТО.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись