Новини з 1996 року

Учасники АТО відвідали ветеранів у Кременчуцькому шпиталі. А ветерани – зовсім молоді. Фото

Олександр Курилов 29 червня 2018 13:50 1113 0

Учасники громадської організації «Добровольці України» спільно з активістами Кременчука відвідали ветеранів, які знаходяться на лікуванні в Кременчуцькому госпіталі для інвалідів війни, та привітали їх з Днем Конституції.

Про це повідомляє один з організаторів  заходу -  відомий кременчуцький доброволець Юрій Крамаренко.

Чоловік розповідає, що відбулося приємне спілкування за чашкою чаю із солодощами, якими допоміг «Лукас». А всі разом згадували про проходження служби, бойових побратимів, говорили про труднощі в оформленні документів після отримання поранень та виплати компенсацій, надали консультації з вирішення цих питань.

"Від спілкування отримали безліч приємних емоцій, нових друзів і розуміння того, що, доки в нас є такі Воїни, Україна буде непереможна!" - зазначає Юрій.

Від нього й фото наших зовсім молодих ветеранів, які захищають нас від терористів зі сходу, – представників 93 Харківської механізованої бригади, 25-ї десантної, 28-ї Одеської мотострілецької…

Усі вони наші військові – учасники боїв за Красногорівку, Піски, Маріуполь, Донецький аеропорт, Луганський… - і є сьогодні обличчям нашого міста, дивлячись на які, розумієш, що ветерану зовсім не обов’язково мати 80 років.

Їм нині по 30 і наше мирне життя, коли Кременчук ніхто не трощить і не розбиває  наші будинки танками та "Градами", - це їхня заслуга.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1298 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2291 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2909 0