Новини з 1996 року

Учасники АТО та члени сімей отримають гроші на житло

Марина Баніт 22 червня 2018 15:10 671 0

На засіданні комісії в міськвиконкомі розглядали заяви кременчужан, які служили в АТО, та членів їх сімей. На комісії була визначена першочерговість кандидатів із числа сімей загиблих учасників АТО та учасників АТО з інвалідністю, яку вони отримали під час військових дій на сході України.

Кременчук отримав субвенцію з державного бюджету більше 5,6 млн грн для сімей загиблих осіб та  осіб з інвалідністю I-II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції.

Як зазначила керівник департаменту соціального захисту населення та питань АТО Марина Доценко, одержаної суми вистачить, аби наполовину покрити попередню потребу. Компенсація виплачується в повному обсязі та за умови  перебування заявників на квартирному обліку.

За результатами голосування, членами робочої групи був сформований порядок черговості, до якого увійшли дві родини загиблих учасників АТО та 5 родин учасників АТО з вищезазначеним статусом. Після надходження коштів на банківські рахунки кременчужани матимуть можливість придбати для себе та своїх родин  власне житло.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 184 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 563 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 697 0