Новини з 1996 року

Учасникам АТО виділятимуть земельні ділянки для будівництва гаражів. 19-го липня перше жеребкування

Віктор Крук 15 червня 2016 14:45 877 0

На черговій сесії Кременчуцької міської ради, яка відбудеться 30 червня, планується внести зміни до «Положення про порядок забезпечення учасників бойових дій, інвалідів війни, а також членів сімей загиблих учасників бойових дій, в тому числі учасників антитерористичної операції, земельними ділянками із земель комунальної власності міста Кременчука», затверджене 31 березня 2015 року.

Положення доповнюється ще одним видом цільового призначення, для якого можуть виділятися земельні ділянки – «будівництво індивідуальних гаражів», на що може виділятися до 0,01 га (до 100 кв. м.). Земельні ділянки для будівництва індивідуальних гаражів надаються учасникам бойових дій АТО, визначених у порядку жеребкування, а членам сімей загиблих учасників АТО позачергово із зарезервованих земельних ділянок рішенням Кременчуцької міської ради і у відповідності до Генерального плану міста

19 липня відбудеться перше жеребкування по розподілу 54-х земельних ділянок для будівництва гаражів по вулиці Володимира Великого (колишня Тельмана), в районі автогаражного кооперативу «ЛАДА-2». На ці цілі зарезервовані дві земельні ділянки орієнтовною площею 0,1830 га та 0,0793 га.

У цей же день відбудеться жеребкування щодо 97-ми зарезервованих земельних ділянок для будівництва житлових будинків з господарськими спорудами в межах земельної ділянки колишнього парку «Депутатський». Ця земельна ділянка має площу 13,4 га.

Теги: 2665

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2893 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3366 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3813 0