Новини з 1996 року

Учасників бойових дій, які перемогли в жеребкуванні по землі, просять терміново звернутися в мерію

Віктор Крук 11 серпня 2016 12:10 666 0

Мова йде про переможців у жеребкуванні щодо виділення земельних ділянок у парку «Депутатський» та по вулиці Володимира Великого. Відповідне звернення оприлюднене на веб-порталі Кременчуцької міської ради.

«Якщо ви не отримали графічні матеріали на земельну ділянку, вам необхідно в стислий термін звернутися до управління земельних ресурсів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за відповідними роз’ясненнями», - йдеться у зверненні.

Начальник управління земельних ресурсів Ірина Безверха наголошує, що на сьогоднішній день після жеребкування по парку «Депутатський» до управління для оформлення земельної документації на будівництво та обслуговування житлового будинку надійшло лише 70% заяв від переможців, а на оформлення дозвільних документів під будівництво гаражів по вулиці Володимира Великого – лише 50%.  

У звернені акцентується увага на тому, що на засідання чергової сесії міської ради виноситиметься питання про внесення в доповнення до Положення про порядок забезпечення учасників бойових дій, інвалідів війни, а також членів сімей загиблих учасників бойових дій, у тому числі учасників антитерористичної операції земельними ділянками  із земель комунальної власності міста Кременчука. Суть доповнення полягає в тому, що якщо переможець жеребкування отримав право на оформлення земельної ділянки, але вирішив від неї відмовитися, то в подальшому він не матиме права брати участь у наступних жеребкуваннях.

Теги: 2990

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2651 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3111 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3553 0