Новини з 1996 року

Учасників АТО перекваліфікують на водіїв

Марина Баніт 30 березня 2017 15:01 893 0

Сьогодні у виконкомі відбулося засідання робочої групи з вирішення питань щодо здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

Йшлося про виконання Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції. До уваги брали заяви учасників АТО з відповідними пакетами документів до них, які надійшли до департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради щодо направлення на професійну адаптацію для проходження курсів «Водій автотранспортних засобів категорія «С», «Д», «СЕ».

Заступник міського голови Ольга Усанова зазначила, що з державного бюджету виділяються кошти на професійну перекваліфікацію учасників АТО, які працюють на підприємствах, установах та організаціях міста.

Читайте також: Кременчужани зустрічають свого загиблого воїна-захисника Дмитра Мовчана. ВІДЕО

 Цього року на ці цілі Кременчук отримав з держбюджету 86,6 тис. грн.

Безробітні учасники АТО мають можливість пройти професійну перепідготовку через Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості населення.

Цього року до Департаменту соціального захисту населення та питань АТО надійшло 75 заяв від працюючих учасників антитерористичної операції, з них 29 мають бажання вчитися на водія категорії «Б», 14 - категорії «С», 10 – категорії «Д», 4 – категорії «СЄ», 7 мають намір навчитися на охоронця, 7 пройти курси англійської мови, 5 – курси з інформатики. Але щоб розпочати навчання, необхідно набрати групу з 10 чоловік, тому перепідготовку забезпечать тільки бажаючим стати водіями.

На наступному засіданні буде з урахуванням усіх нюансів прийнято рішення стосовно реалізації бажання заявників.  Члени комісії вирішили, що заяви учасників АТО розглядатимуть у порядку черговості їх надходження: першими - ті, що були подані ще в 2015 році, потім заяви 2016 року, а тоді вже цьогорічні.

 

Теги: Учасники АТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1601 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1681 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1597 0