Новини з 1996 року

Учасник АТО керуватиме департаментом праці та соц. захисту населення. Нові призначення від Малецького. ФОТОрепортаж

Андрій Рубан 14 січня 2016 16:25 1564 0

Сьогодні, о 13-00, заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова представила працівникам департаменту праці та соціального захисту населення їхнього нового начальника. Відтак мер Малецький призначив учасника АТО, колишнього директора військового ліцею Володимира Полякова. Зустріч проводилася в приміщенні відділу, який опікується учасниками АТО та їхніми сім'ями. Новий чиновник пообіцяв чесно й гідно виконувати свої нові обов'язки та суттєво не робити кадрових змін. Також новопризначений керівник повідомив, що не терпітиме порушень дисципліни, особливо щодо вживання алкоголю в робочий час. 

 

на фото Володимир Поляков

- Я маю звання полковника, двічі учасник бойових дій, до війни був директором ліцею і пишаюся своїми вихованцями, які і зараз, у ці хвилини, гідно захищають Україну в рядах Збройних Сил. Маю дві вищі освіти та великий життєвий досвід, - зазначив новий начальник департаменту праці та соціального захисту.

 

Під час промови нового начальника жіночий колектив уважно слухав його.

Після офіційного представлення новий начальник пройшов по всіх спеціалістах, які працюють у департаменті праці і особисто з ними познайомився. Колектив цієї установи на 98 відсотків складається з  жінок. Тож це новий формат колективу для військової людини, але працювати він буде під наглядом громадськості.

Зокрема представники ветеранської організації подарували йому ручку з попередженням, щоб підписував тільки чесні й гідні офіцера рішення.

 


- Від імені ветеранських організацій, організацій учасників АТО, миротворчих місій та локальних конфліктів, а також від імені переселенців вітаю з призначенням на посаду. Ми точно не обіцяємо йому спокійного життя, так як департамент, який він очолив, повинен нами опікуватися і відстоювати наші інтереси, - даруючи ручку, зауважив переселенець і учасник АТО  Андрій Лебеденко.

 

Громадський активіст Андрій Лебеденко

фото: Андрій Рубан

 

 

Теги: нові призначеннядепартамент праці та соціального захистуУчасники АТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 575 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 974 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1428 0