Новини з 1996 року

Убивця сів на 9 років

Ирина Базалийская 23 липня 2015 16:32 231 0

9 липня Кременчуцький районний суд виніс вирок убивці.
Як стало відомо, чоловік, мешканець Комсомольська, що вже притягувався до кримінальної відповідальності, разом з товаришем вирішив «відпочити» у того вдома і трішки випити. Разом з ними був іще один товариш загиблого.
З алкоголем друзі перебрали,  між ними виникла сварка, яку побачила цивільна дружина господаря. Кожен стояв на своєму. У результаті злодій схопив у руки кухонного ножа і вдарив товариша у спину. Третій кинувся їх розбороняти та вивів «агресора» з квартири. Поранений господар, тримаючи руку біля грудей, з яких лилася кров, пішов у кімнату до дружини і сказав, що його вдарили ножем. Потім він упав додолу й помер.
Судово-медична експертиза встановила, що причиною смерті стало пошкодження лівої легені та значна втрата крові.
Злодій частково визнав свою провину, адже не бажав смерті друга і пояснив свої дії тим, що був сп’янілим під час сварки.
На суді цивільна дружина розповіла, що коли прийшла додому, помітила, що сп’янілі сваряться на кухні, але не надала цьому значної уваги – ніхто не поводився занадто агресивно. Вона пішла в кімнату, звідки не чула ніяких підозрілих звуків бійки чи криків. Потім до неї прийшов ледь живий чоловік, який сказав, що його вдарили ножем, та, впавши на підлогу кімнати, помер.
Суд визнав злодія винним, присудивши йому 9 років позбавлення волі.

Ірина Базалійська

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись