Новини з 1996 року

У змаганні: нова зупинка на Ревівці проти ремонту вбитих міських тротуарів переміг мер Малецький

Олександр Курилов 14 жовтня 2019 11:50 572 0

Надалі найдорожчою зупинкою для маршрутних таксі,  яку збудують за рахунок бюджетних коштів, буде зупинка «Школа», що на вулиці Богдана Хмельницького. Й мова про зупинку транспорту, що розташована в напрямку центру міста.

Про це повідомляється на сайті «Прозорро», де зазначено, що будуватиме зупинку ТОВ «Європабуд». Вартість будівництва – 1,149 мільйона гривень. Термін завершення будівництва – через рік, до 31 грудня 2020 року.

Чому зупинка стане таким довгобудом – із цього приводу на сайті міськвиконкому нічого не говориться. Однак є інше пояснення – чиновники міськвиконкому вже вирішили, за рахунок яких коштів усе це збудують. За тим, що є в проєкті рішення міськвиконкому з  теми розподілу бюджетних коштів, то зазначається таке.

Перше - "зменшити бюджетні асигнування на суму 768 370 грн по капітальному ремонту тротуарів…".

Друге - "збільшити бюджетні асигнування на суму 768 370 грн по об’єкту «Капітальний ремонт зупинки громадського транспорту «Школа» по вул. Б. Хмельницького в бік міського ринку з благоустроєм прилеглої території в м. Кременчуці»."

Інше, про що слід додати, – зупинка на Ревівці такої вартості, яку збудують за кошти міського бюджету, є єдиною в нашому місті.

Звідки сам вибір - між ремонтом тротуарів у тому ж центрі, на вулиці Небесної Сотні й не тільки там, де вони мають вигляд 1943-го року, в міськвиконкомі не пояснюють. 

Фото – зі сторінки у ФБ депутата міськради Терещенка

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1231 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1876 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2368 0