Новини з 1996 року

У здоровому тілі – здоровий дух? Управління молоді та спорту Кременчука купляє протеїн та купу БАДів

Валерія Макряшина 27 квітня 2020 13:40 1358 0

Управління молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради вирішило підтримати імунну систему вихованців різних спортивних секцій, закладів тощо на час карантину та після нього. 

Відповідно до оприлюдненої інформації на сайті відкритих закупівель Prozorro, управління закупило 1000 штук різних препаратів із категорії "спортхарчування", зокрема протеїнових та для підтримки загального стану здоров'я, тобто вітамінів на загальну суму 49 тисяч 900 гривень. 

Які саме протеїнові та вуглеводно-білкові комплекси купили - невідомо.

Є багато різних протеїнових батончиків і сумішей для приготування коктелів, зокрема такі застосовують у своєму раціоні спортсмени-бодібілдери тощо.

Проте відомо, що управління молоді та спорту придбало ще ряд БАДів —  кальцій "Меджик" (MagiCal), "Микрогидрин", який є найпотужнішим антиоксидантом, "Коензим" для профілактики "хвороб старості", "Комплекс 24" Seven, який містить широкий комплекс вітамінів, мікро- і макроелементів і рослинних компонентів. Крім того, був куплений ізотонічний гель, який вживають для енергії. 

Все це протеїнове багатство в управління доставить підприємець - Заворотня Л.М., яка зареєстрована в Кременчуці. Згідно з оприлюдненими в мережі даними, це вже вдруге вона поставляє продукцію в Управління молоді та спорту нашого міста. Більше в неї "клієнтів" немає. 

Кого ж будуть усім цим "вітамінним набором" годувати - напевно, що спортсменів та членів Молодіжного парламенту, тобто всіх, хто є у підпорядкуванні управління.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1489 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1560 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1483 0