Новини з 1996 року

У ВЛАДИ РЕКОРДИ, У БАТЬКІВ ДІТЕЙ ПРОБЛЕМИ. ДОШКІЛЬНІ ЗАКЛАДИ КРЕМЕНЧУКА ОПРИЛЮДНИЛИ «БЛАГОДІЙНІ СПИСКИ»

Олександр Курилов 08 вересня 2015 10:05 1273 0

Для чого дошкільним закладам нашого міста білизна й чи виходить з того, що в дитячих садках уже немає ні простирадл, ні ковдр, ні наволочок? Це повідомлення  на сторінці «За Кременчук» у Фейсбуку, де громадський активіст нашого міста Олег Попенко оприлюднив список речей, які у  батьків  дітей у дошкільних закладах  просить адміністрація.

Загалом сам список складається  з 21-го  найменування, а головне в переліку – дитячі іграшки. Ще від кожної родини потрібне рідке мило, білизна, корм для хом’яка,  50 аркушів паперу для ксерокса, пляшку «Гали» для посуду…

Про що варто додати – такий перелік свідчить  про крайню бідність міських дошкільних закладів, яким централізовано  за кошти не купують нічого.

Втім бідність ця не для всіх. У Кременчуці є міськвиконком, є перевиконання бюджету, завдяки нашим податками й є керівники мерії, які ще не визначилися з головним питанням. У міськвиконкомі міркують, на який депозит їм покласти  50 мільйонів гривень (перевиконання бюджету), аби отримувати 900 тисяч гривень прибутку щомісяця.

Цікаво, що новина про список для батьків у дошкільних закладах Кременчука викликала лише негативну реакцію.

«Хочуть аж ЗАБАГАТО. Цікаво, для дитини якого віку то все? Щодо засобу для миття посуду та білизни, то взагалі не зрозуміло, навіщо. За санітарними нормами, у дитсадках заборонено використання будь-чого, окрім звичайної соди й тому подібних "мийних та чистячих" засобів», - пише користувач мережі Nata Prokopenko.

Також повідомляється,  що громадяни телефонували керівнику міського управління освіти Геннадію Москалику зі скаргою, але у приймальні батькам відповіли, що «анонімні дзвінки не розглядають».

Про що варто додати – така проблема у місті, коли влада не виконує своїх зобов’язань перед мешканцями в утриманні дошкільних закладів і перекладає все на плечі батьків, – існує у нас уже не один рік.

З того, що ми бачимо сьогодні, – вочевидь, така ситуація збережеться й надалі. Наші чиновники сьогодні будують найбільший в Україні фонтан у парку "Придніпровському". Зрозуміло, що через такі «рекорди» бюджетних коштів на дошкільні заклади не вистачатиме ніколи. Натомість, поки представники влади безкінечно робитимуть свої будівельні рекорди з відмиванням грошей через підконтрольні фірми, батьки малих дітей утримуватимуть дошкільні заклади самотужки. Нестимуть у дитячі садки  папір, мило, мийні засоби й не лише це.

Теги: Благодійні внески в дошкільних закладах

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1296 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1969 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2528 0