Новини з 1996 року

У виконкомі "завалили" закупівлю тепловізорів для військових, - Цивільний корпус "АЗОВ" Кременчук

Андрій Михайленко 05 травня 2016 16:10 802 0

Про "особливості" проведення за бюджетні кошти закупівлі для українських військових "азовці" повідомляють у соцмережах з посиланням на Вісник державних закупівель та дані, які перебувають у відкритому доступі.

Активістів обурює те, що замість запланованих 3 тепловізорів наприкінці квітня вирішили купляти лише 2 та витратити при цьому з бюджету не більше 245 тис. гривень.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому Кременчуцької міської ради 29 квітня відмінило закупівлю тепловізорів для військових, які нині беруть участь в АТО. 

Було застосовано процедуру запиту цінових пропозицій, яка в описаному нижче випадку передбачає відправку Управлінням виконкому потенційним продавцям техніки пропозицій продати товар. Той з продавців, хто надасть кращу пропозицію, і виграє. 

Як зазначено у звіті, закупівля була відмінена через те, що до участі було допущено лише одного учасника при мінімально необхідних двох.

Планувалося закупити такі моделі тепловізорів:

- Flir Scout TS 24 - 1 штука,

- Pulsar XD50S - 1 штука.

Очікувана вартість закупівлі цих двох тепловізорів (або їх еквівалентів) становила 245 тис. гривень.

"Дана ціна є вкрай завищеною, бо якщо трохи пошукати на hotline.ua (сайт порівняння цін), то можна без проблем побачити, що обидва ці тепловізори (або їх еквіваленти) коштуватимуть максимум 150 тис. гривень, а не 245.

Як можна побачити, «вилка» (95 тис. гривень) є чималою. Що з нею може трапитись, вважаємо, пояснювати не треба", - так коментують у Цивільному корпусі "АЗОВ" виставлену ціну на тепловізори.

Чому так мало учасників було під час закупівлі, залишається невідомо. Але процедура запиту цінових пропозицій передбачає, що Управління саме звертається до потенційних продавців.

Як вказують "азовці", трохи погугливши, за 1 годину вони віднайшли одразу трьох постачальників, які згодились за бюджетні кошти поставити дані тепловізори (або їх еквіваленти):
- ФОП Максимович Назар,
- ТОВ «Ексіда» (інтернет-магазин exida.com.ua)
- ФОП Федотов Олег (інтернет-магазин cobrashop.com.ua).

Інформацію про даних постачальників вони оприлюднили "на всяк випадок, щоб повторна закупівля була більш результативною".

Слід вказати, що тепловізор Pulsar Quantum HD50S або його еквівалент Pulsar Quantum HD38S, готові продавати за орієнтовною ціною 83 тис. гривень за штуку. 

Це означає, що у межах 245 тис. гривень можна запросто взяти ті самі 3 тепловізори, за які голосувала комісія, й навіть – 4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: АТОПолітика КременчукаБюджет КременчукаГроші Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 2404 0
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 95 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 268 0