Новини з 1996 року

У Верховній раді сьогодні проведуть слухання по Біланівському ГЗК

Андрій Михайленко 09 вересня 2015 13:48 1065 0

Про участь у заході офіційних представників Кременчука нічого невідомо.

Захід, присвячений питанню небезпеки будівництва Біланівського ГЗК, в тому числі розробки родовища залізорудних кварцитів, має розпочатись сьогодні, о 15:30, у конференц-залі Верховної Ради. 

Організатором заходу виступає парламентський комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Про це стало відомо з орієнтовного графіка засідань комітетів Верховної Ради, який оприлюднено на парламентському сайті.

Нагадаємо, що 06 серпня цього року у Комсомольську відбулось виїздне засідання робочої групи членів парламентського комітету з питання щодо ситуації довкола будівництва Біланівського гірничо-збагачувального комбінату. Тоді  найбільшезапам'ятались нардепи Юрій Шаповалов та Сергій Каплін, які змагалися у красномовстві перед телекамерами. 

На даному виїзному засіданні представник Мінекології повідомив, що державна екоекспертиза будівництва Біланівського ГЗК не проводилась.

Перед цим на місці розробки родовища ГЗК журналістам демонструвалось, що радіаційний фон не перевищує допустимі норми.

Окрім того, 6 серпня, після роботи парламентської комісії у Комсомольську, у Кременчуці було проведено громадські слухання з цього приводу, де представники кременчуцького "2Майдану" висловлювали на адресу нардепа Шаповалова обурення з приводу того, що останній проблематикою ГЗК до цього не займався, як це робили громадські активісти з 2011 року, а напередодні виборів швидко зайнявся.

Вкажемо, що про участь у заході офіційних представників Кременчука нічого не відомо. Інформація на сайті міськради відсутня, а Фейсбук нардепа Юрія Шаповалова та головного "поручня" Віталія Малецького не містять жодної інформації з приводу цього. Останнє є дивним.

 

 

 

 

 

 

Теги: Економіка КременчукаБіланівський ГЗК

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 484 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 764 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 945 0