Новини з 1996 року

У туалеті Гадяцького суду можна знайти метадон та коноплі. Новий спосіб передачі наркотиків?

Олександр Курилов 24 листопад 2020 17:15 297 0

Вбиральня Гадяцького районного суду, здається, стала перевантажувальною базою наркотичних засобів. Тут засуджені можуть знайти метадон та коноплі й спокійно привезти їх у Полтавське СІЗО.

Й це повідомлення інтернет-видання «Полтавщина» про випадок, що стався в будівлі суду.

За тим, що повідомляється, - 6 листопада Київський районний суд Полтави призначив покарання засудженому, який у туалеті Гадяцького суду знайшов коноплі та метадон, а потім перевіз їх у Полтавське СІЗО.

Суддя Олександр Калько призначив зловмиснику 1 рік обмеження волі, але на реальне покарання це не вплинуло.

Далі ж про самого засудженого, якого звуть Віктор Попівний. Цей чоловік притягувався до кримінальної відповідальності 6 разів. Востаннє — 5 серпня 2020 року. Тоді він отримав 4 роки ув’язнення за крадіжки та розбій.

Відповідно до Єдиного державного реєстру судових рішень, 8 липня 2020 року конвой доправив Віктора Попівного з Полтавського СІЗО № 23 до Гадяцького райсуду для розгляду кримінальної справи. Того ж дня чоловік знайшов у туалеті суду згорток із коноплями та метадоном, сховав у свою спідню білизну та перевіз наркотики в Полтавське СІЗО.

Але вже ввечері під час особистого обшуку в СІЗО оперативні працівники виявили в ув’язненого наркотичні речовини.

Під час судового засідання Віктор Попівний свою провину визнав повністю, підтвердив вище згадані обставини вчинення кримінального проступку, щиро розкаявся. Суддя Олександр Калько кваліфікував дії чоловіка як незаконне придбання, перевезення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту (ч.1 ст. 309 КК України).

Суд врахував пом’якшувальні обставини — щире каяття та сприяння розкриттю злочину. А обставин, які б обтяжували покарання, — не виявили.

Тож суд призначив засудженому Попівному 1 рік обмеження волі.

Оскільки Попівний уже є засудженим Гадяцьким судом до 4 років позбавлення волі, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, він отримав остаточне покарання — 4 роки ув’язнення. Тобто реального покарання за придбання наркотиків чоловік не отримав.

Які заходи втілено в життя, щоб таких випадків у будівлі Гадяцького суду не було й що ще передають через суди, відповідь на це запитання не оприлюднюється.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1135 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2138 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2755 0