Новини з 1996 року

У цьому році 11-класникам видають картонні атестати

Андрій Рубан 13 квітня 2016 17:21 2224 0

Цього року Міністерство освіти прийняло рішення про зміну зовнішнього вигляду і системи друку шкільних атестатів, що може позначитися на їх несвоєчасній видачі в школах.

Спеціалісти з відділу управління освіти стверджуюють, що приватна монополія передбачала маніпулювання цифрами та вартістю виготовлення документів, що і стало причиною відмови від послуг колишнього видавництва. У школах уже почали видавати нове програмне забезпечення, куди необхідно заново внести всю інформацію про навчальний заклад і кожного учня окремо.

Зміни в формі видачі атестатів у цьому році торкнуться в першу чергу 11-класників, які повинні отримати документи вже в кінці травня. Чиновники збираються до кінця наступного місяця замовити бланки нових атестатів. Якщо нове державне замовлення на друк документів не буде виконано вчасно, то випускникам доведеться забирати свій атестат уже після закінчення школи. Оцінки учнів будуть внесені в районних відділеннях освіти або самих школах.

Міносвіти вже заявило про те, що оновлені атестати будуть не пластиковими, а картонними. Але рівень захисту від підробки в нових документах буде набагато вищий.

 

 

 

 

 

Теги: Освіта

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 428 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1159 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 860 0