Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

У тролейбусному парку заблокували автомобіль працівника КП КТУ. ДОПОВНЮЄТЬСЯ

Андрій Рубан 18 березня 2016 19:08 1834 0

До редакції “Програми плюс” зателефонував представник ГО ”Авто Громада Кременчук” і повідомив, що автомобіль його родича заблокували на території КП “КТУ” і ні за якої умови не віддають. Більше того, за словами Андрія, автомобіль його родича незаконно експлуатують.

Щодо самого власника, то він працює у тролейбусному ДЕПО майстром дільниці. Наприкінці лютого залишив свою машину на території комунального підприємства і поїхав на курорт у Закарпаття. На жаль, там трапилася трагедія і після отриманих травм чоловік потрапив у лікарню й наразі знаходиться у тяжкому стані - у комі.

Його дружина вирішила забрати машину свого чоловіка, так як вважає, що вона має стояти під її контролем. Не маючи водійського посвідчення, вона попросила Андрія забрати автомобіль.

 Та директор Олександр Вертюх йому не дозволив.

“Я побачив, як машина мого родича виїжджала з території КП КТУ, тому підняв галас, повідомив його дружині. Ми звернулися до директора КП КТУ. Він спочатку телефоном обіцяв автівку віддати, але коли ми приїхали, то цього не відбулося”, - розповів Андрій. Після цього активіст покликав на допомогу членів  ГО “Авто Громада Кременчук” і поліцію.

Директору ДЕПО прийшлося покинути “святкування” у мера Віталія Малецького, який зібрав комунальників на честь свята, і приїхати на роботу.

Після невеликої суперечки, нас таки впустили на територію ДЕПО і показали, що автомобіль стоїть у боксі. Але директор сказав, що віддасть машину тільки через суд або власнику, своєму товаришу, який постраждав катаючись на лижах у Закарпатті.  

Згодом  патрульні поліцейські змогли вмовити таки віддати автомобіль, довівши законну підставу в усній формі. Але поки дружина постраждалого писала заяву про те, що забирає авто і робили копії відповідних документів, закінчився робочий день.

Тож Олександр Вертюх запропонував приїхати в понеділок для подальшого вирішення питання.

Далі буде…

 

 

 

 

 

Теги: КП КТУнова поліція

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 230 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1091 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1816 0