Новини з 1996 року

У тролейбусах проклинають мера Малецького - питають, чим він думав, коли маршрутки зробив по 5 грн

Марина Баніт 23 травня 2017 17:25 1143 0

Картина останніх днів.

У тролейбус, що прийшов на зупинку, яка є серединою міста, хотіли сісти всі, хто стояв в очікуванні доступного транспорту. Але доля посміхнулася обраним, спритнішим та сильнішим. Відтак, коли двері ледь відчинилися від переповненого транспорту, люди, які не планували виходити, висипалися з дверей під натиском натовпу. За мить вони знову вибороли своє право на продовження поїздки та, затиснувши інших, влізли назад. Ще декілька щасливчиків із зупинки втиснулися в тролейбус. Усі видихнули, щоб двері могли зачинитися і вже після цього продовжили подорож.

І тут під натиском тіл один одного думки з людей почали вилазити назовні.

- Що це коїться останнім часом? Куди дивиться мер? Транспорт переповнений, а йому байдуже! – почав вигукувати немолодий чоловік.

- Чому це меру байдуже?! Навпаки, це ж він підвищив ціни в маршрутках, от люди й пересідають у тролейбуси. Дякуйте своєму обранцю! Тролейбусів мало, маршрутки дорогі, а він подбав чи то про нас, чи то про себе, - відповів інший чоловік.

Далі зчинився гвалт. Люди почали згадувати усі гріхи мера. А інші навіть вживали нецензурні вислови, на що кондуктор закликала усіх до мирного та культурного спілкування. Може б, перелік гріхів мера Віталія Малецького і розширили, але у цей самий час треба було знову видихнути, щоб двері відчинилися на зупинці. А потім частина учасників бесіди вийшли і настала тиша та деяке полегшення.

І подібні ситуації відбуваються щоранку. Щодня меру посилають у небо заряд негативу. А, може ж, колись і вдарить грім?

Щодня кременчужани мають можливість відчути на собі, що означають реформи в нашому місті від мера Віталія Малецького. Останнім з подарунків вдячного мера за його посаду стало підвищення вартості проїзду в місцевому транспорті – маршрутках. Усе для людей! Підвищення зробили на 25% від вартості, тобто на 1 гривню. Тепер маршрутки перевозять людей за 5 гривень. Маршрутники подали необгрунтовану заяву про підвищення вартості проїзду, а мер люб’язно підписав.

І хоча депутати боролися, але не вибороли відмову від непопулярного рішення, яке є таким собі знущанням над кременчужанами, які, до речі, наповнюють міський бюджет справно.

Такого переповнення тролейбусів навесні, як останнім часом, не було давно, таке жахіття творилося лише в час пік в ожеледицю взимку або при інших стихійних лихах. Наразі ж на вулиці тепло, а для людей створені всі умови, щоб вони натрамбовувалися у дешевший транспорт, як у місті з відсталим розвитком. 

Питання:  навіщо Віталій Малецький приймає такі непопулярні, необгрунтовані рішення - лишається відкритим.

 

Теги: маршрутки

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись