Новини з 1996 року

У Третій міській лікарні «задушили» дівчину

Anastasia 06 серпня 2015 16:28 1663 0

Через лікарську помилку кременчужанка померла на операційному столі.

Зовсім юна 19-річна кременчужанка, яку 28 липня доставили до реанімаційного відділення Третьої міської лікарні, померла з вини медичних працівників. Про це сьогодні у Полтаві повідомив начальник УМВС України у Полтавській області Олег Бех.

За словами начальника відділу зв’язків з громадськістю УМВС України у Полтавській Юрія Сулаєва, дівчину доставили до лікарні з діагнозом апендицит. Коли її готували до операції, то замість кисневої  маски надягли маску аргонову.

У результаті дівчина почала задихатися. Протягом 40 хвилин лікарі намагалися врятувати її життя, але нічого не допомагало і вона померла прямо на операційному столі.

«Як так сталося, що їй дали аргонову маску, а інші медики не проконтролювали чи не добачили цього, ще не встановлено, - розповідає Юрій Сулаєв. – До кримінальної відповідальності буде притягнута особа, яка переплутала маску і поставилась до цього безвідповідально. Називати конкретні імена не маємо право, бо наразі ведеться слідство».

Батьки загиблої дівчини спочатку не знали і навіть не уявляли, що вона померла не через апендицит, а через аргон. Коли дізналися, були дуже шоковані й досі не можуть прийти до тями після того, що сталося.

Відомо, що загибла дівчина ні на що не хворіла, походить з благополучної родини, була потенційною студенткою та мала безліч планів на майбутнє.

За справою правоохоронці порушили кримінальне провадження за статтею 140 Кримінального кодексу України (неналежне виконання професійних обов'язків).

Редакція газети «Програма Плюс» висловлює  співчуття рідним та близьким загиблої.

Анастасія Лисенко 

Теги: Пригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись