Новини з 1996 року

У травні зменшується вартість газу на 301 гривню за куб. Виконком знизить вартість гарячої води?

Олександр Курилов 23 квітня 2019 12:10 1050 0

Уряд та Нафтогаз погодили зменшення регульованої ціни на газ для населення та теплової генерації на травень поточного року  з 8548,92 грн до 8247 грн за тисячу кубічних метрів.

Про це повідомляють всеукраїнські ЗМУ.

У повідомленні про таку подію говориться наступне:

"За дорученням Кабінету Міністрів України (КМУ) НАК «Нафтогаз України» спільно з представниками уряду розробила новий механізм визначення регульованої ціни, який дозволяє не тільки уникнути підвищення вартості газу для населення та теплової генерації з 1 травня 2019 року, але й зменшити її до рівня 8247 грн за тис. куб. м (кінцева роздрібна ціна).

І далі. «Цей механізм передбачає наступний підхід до формування ціни: якщо ринкова ціна газу для промислових споживачів є нижчою за встановлену у постанові КМУ від 19.10.18 №867, ціна для населення відповідно знизиться. Якщо ж ринкова ціна газу для промисловості зросте понад визначений урядом рівень, то ціна для населення залишиться на цьому рівні."

Про що слід додати – так це звернути увагу на слова, що вартість газу для теплової генерації теж зменшується.

Вочевидь далі вже справа за міськвиконкомом, який може ініціювати проведення перерахунків вартості гарячої води для населення, яку виробляють як  КП «Теплоенерго» так і ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ».

Як відомо, сьогодні у Кременчуці вартість гарячої води складає 113,02 гривні за кубічний метр для КП «Теплоенерго».

Вартість гарячої води для абонентів ПАТ «Полтаваобленерго» на сьогодні  - 110,82 грн за кубічний метр й з 25 квітня, коли справа постачання гарячої води буде у віданні ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» її вартість складе 127,58 гривень за кубічний метр.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись