Новини з 1996 року

У сусідній Власівці, що на Кіровоградщині, завтра – свято садизму і жорстокості. Всіх запрошують

Олександр Курилов 10 травня 2018 10:03 2005 0

У сусідній з Кременчуком Власівці, депутати якої виступають за присвоєння своєму селищу (неасфальтованому - авт.) статусу міста обласного підпорядкування, завтра відбудеться розгул садизму та небаченої в Україні жорсткості.

Мова про завтрашню сесію селищної ради, де депутати розглянуть одне з головних питань сільського життя. Саме ж питання називається «Про очищення селища Власівка від безпритульних тварин».

Зміст такого рішення – тамтешні депутати мають проголосувати за угоду з мисливцями, які за короткий час проведуть відстріл собак.

Уже після прийняття цього головного для себе рішення депутати голосуватимуть за нову форму відзначення тамтешніх віп-персон. Зокрема, заснують медаль «За розвиток Власівки» і з того, що є сьогодні, – на цій медалі буде викарбувано силует розстріляного собаки.

Відомо, що така новина із запланованого масового розстрілу безпритульних тварин надзвичайно обурила волонтерів сусіднього Кременчука, які опікуються цими питаннями.

Тож очікується, що кременчуцькі волонтери приїдуть на зібрання депутатів і вручатимуть завтра Власівському селищному голові Бабаченку персональну почесну грамоту за успішний розвиток садизму й жорстокості.

«Програма плюс» вітає селищного керівника з майбутньою нагородою за вбивства.

Ну й, звісно, у репортерів з цього приводу є питання до тамтешніх  депутатів. І воно одне: пани депутати, ви не плануєте запросити на майбутнє свято крові своїх діточок, дружин? Якщо не плануєте, то запросіть – їм це кровопролиття, яке ви відкриваєте, буде цікавим.

Варто додати, що волонтери  Кременчука вимагають від власівських депутатів зупинитися у своїй небаченій жорстокості. Якщо у вас є проблеми з бродячими тваринами, то їх можна вирішити за прикладом нашого міста – провести стерилізацію тварин і відмовитися від масових розстрілів.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись