Новини з 1996 року

У сусідній Власівці передумали робити масову погибель собак. Тамтешній мер Бабаченко засумував

Олександр Курилов 11 травня 2018 11:47 469 0

Депутати Власівської селищної ради, що поруч з Кременчуком, відмовилися від прийняття рішення щодо масового розстрілу бродячих тварин у своєму населеному пункті, однак не сказали, як вони планують  вирішувати це питання.

Це сесія депутатів селищної ради сьогодні, на якій мали розглянути головне питання власівського життя – це планування розстрілу тамтешніх собак. Втім до прийняття доленосного й орденоносного рішення  для тамтешнього мера Бабаченка, який, вочевидь, є ініціатором цієї справи, – не дійшло.

Причина – кременчуцькі та світловодські волонтери, які приїхали до депутатів на цю сесію з власними зауваженнями щодо життя тваринного світу в Україні.

«Небайдужі до долі безпритульних тварин кременчужани відвідали сесію у Власівці. Питання про прийняття рішення, згідно з яким там мав проводитися масовий відстріл собак, було знято, депутати та селищний голова не захотіли надати нам слово й терміново закрили сесію», - повідомляє з місця події громадський активіст Геннадій Тертичний.

Тож за традицією кременчужани сфотографувалися в сесійній залі й за тим, що розповіли, – зустріли їх зовсім непривітно, зокрема голова села на всі  привітання чомусь відповідав нецензурною лексикою, що є неприпустимо, розповідає Геннадій Тертичний.

Далі ж, а після цього інциденту, коли стає зрозуміло, хто такий цей сільський «мер» і що він собою являє, – буде продовження. Пане Бабаченко, не сумуйте, що вам не вдалося перестріляти всіх собак у селі. Ви нам дуже цікаві й ми за вас  серйозно переживаємо.    

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись