Новини з 1996 року

У супермаркетах та транспорті Кременчука тепер фейсконтроль — без масок не пускають. ФОТОрепортаж

Артем Кузьменко 26 березня 2020 11:35 924 0

Без сумніву, такий запобіжний захід необхідний у зв’язку з пандемією по всьому світу та більш ніж сотнею випадків зараження COVID-19 в Україні. І сподіватимемось на сумлінних кременчужан, які не наражатимуть ні себе, ні оточуючих на небезпеку, ігноруючи вказівки Міністерства охорони здоров’я та Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Сьогодні, 26 березня, в Кременчуці почав діяти масковий режим. Це означає, що тепер у громадських місцях без засобу захисту на обличчі з’являтися не можна.

На вулицях міста можна ходити без маски або респіратора, але якщо вам потрібно зайти в супермаркет або поїхати кудись міським громадським транспортом, то очікуйте, що без тепер уже базового для українця аксесуара вас не пустять.

Тепер у місцях скупчень людей, наприклад на зупинках громадського транспорту в Кременчуці або на ринках, на яких залишилися тільки супермаркети, більшість людей - у зроблених власноруч або куплених масках. Хто хоче, щоб засіб захисту служив довше, той купив респіратор. І лише деінде можна побачити людину, яка вирішила маскового режиму не дотримуватись.

Щодо супермаркетів, то на вході до одного з таких, що знаходиться на оптовому ринку на вул. Вадима Пугачова, 3, в перший же день поставили охоронця, а поруч — адміністратора. Охоронець нікого без бар’єра для мікробів на обличчі не пускав, і якщо з’являлися питання — то ось вам, будь ласка, звертайтеся до керівництва.

Та одна бабуся вирішила, що масковий режим її не стосується й намагалася прорватися в магазин. Підняла такий галас, що її ледь заспокоїли.

У самому магазині всі знаходяться в засобах захисту: і працівники, й відвідувачі. Бо фейсконтроль на вході дохідливо пояснює населенню, що все ж маскового режиму потрібно дотримуватись, бо ніхто не хоче собі штрафу щонайменше в розмірі 17 тис. грн.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 550 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 817 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 879 0