Новини з 1996 року

У ставку в Горішніх Плавнях рятували рибу. За бюджетні кошти, соляркою, без шансів на життя. Фото

Валерія Макряшина 11 березня 2019 16:30 744 0

Жителі Горішніх Плавнів стурбовані станом міського озера. Люди оббивають пороги міської мерії, пропонуючи чиновникам спосіб збереження водойми, яка знаходиться в жалюгідному стані.

Місцева влада взялася розчищати озеро за власним проектом, пише видання Рl.oblast.online. У кінці жовтня 2018 року міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков дав роз’яснення про хід реалізації цього проекту з розчищення паркового озера. Відео цього роз’яснення оприлюднено на сторінці Горішньоплавнівської міської ради у Facebook.

Втім марно - озеро продовжує занепадати, а риба масово гине.

 

 

Минулими вихідними жителі Горішніх Плавнів стали знову бити на сполох через стан паркового озера. Зокрема, Elen Rain на сторінці «Мої Горішні Плавні» в мережі Facebook написала звернення до містян з цього приводу.

«Шановні жителі прекрасного міста Горішні Плавні! Підсумок сьогоднішнього дня. Зійшов місцями лід на парковому озері, явив очам чудову картину: десятки дохлих коропів і сомів вагою від 5 до 15 кг (усе мріяла їх побачити хоч мигцем живими). Любителям версій про зимовий замор пропоную прогулятися до земснаряда, насолодитися кольором і ароматом води, а також простежити шляхи поширення солярки, що плавно витікає… Вітаю вас з успішним «облагороджуванням» озера!» — йдеться у зверненні Elen Rain.

Це підтвердив інший житель Горішніх Плавнів — Andrey Kutsenko. Він ще й розмістив у соцмережі фотографії, зроблені на міському озері вчора.

«Сьогоднішня прогулянка парковим озером. Дуже багато великої мертвої риби — товстолоб, сом, короп. Біля земснаряда вода в барвистих плямах від забруднення нафтопродуктами. За всю історію існування паркового озера такої масової загибелі риби не було. Треба бити на сполох, брати проби води на забруднення, визначити причину загибелі риби, знайти й покарати винних. 10.03.2019, Горішні Плавні, паркове озеро», — повідомляє Andrey Kutsenko.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 169 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 335 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 589 0