Новини з 1996 року

У сквер імені Бабаєва «вгатили» десятки мільйонів, а він розвалюється на очах у всіх

Марина Баніт 15 лютого 2018 14:17 679 0

Але про це не покажуть на провладних каналах. Усі розуміють, що кількаразове переукладання плитки в сквері коштувало грошей. Однак її знову треба ремонтувати. Хто винуватий, намагається розібратися депутат Оксана Піддубна.

Так вона пише про те, що помітила:

«РОЗБАЗАРЮВАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ НА ПРИКЛАДІ «ЗРАЗКОВО-ПОКАЗОВОГО» СКВЕРУ В ЦЕНТРІ КРЕМЕНЧУКА»

Депутатка сфотографувала та зробила відеофіксацію своєї знахідки. Мова про плитку в парку імені Бабаєва. Як вона каже, на апаратних нарадах у міськвиконкомі не показують такі фото.

«Ставленик головного перерізувача червоних стрічок кнопкодава-нардепа Шаповалова - мер Кременчука Виталій Малецький на апаратних нарадах дуже полюбляє демонструвати «веселі картинки» у «Віталькіному кінозалі», якими постійно дорікає кременчужанам та малим підприємцям про недотримання правил благоустрою та страхає штрафними санкціями, при цьому під своїм носом відмовляється бачити, в якому жалюгідному стані знаходиться предмет особистої гордості виконавчої влади, «перлина» Кременчука - сквер ім.Бабаєва, в який уже вгатили ДЕСЯТКИ МЛН ГРН бюджетних коштів (точну суму ніхто не наважується озвучити), де тільки виклали нову плитку (сподіваюся, що ще діє гарантія на виконані роботи).

Тож хочу додати до сценарію мильної опери «Віталькіних картинок» фото та відео, де видно, в якому жахливому стані знаходиться не так давно викладена плитка в самісінькому центрі скверу.

Якщо головний «сценарист» (тобто мер) ухилиться від демонстрації цих фото та відео, я знайду інший, більш дієвий метод донести цю проблему до першої особи виконавчої влади Кременчука.

P.S.: Вибачте за стан мого взуття («уграла» в сквері)»

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1386 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2377 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3000 0