Новини з 1996 року

У школі №31 збирають благодійні внески? Адміністрація закладу мовчить

Альбіна Козлова 29 січня 2019 12:45 1393 0

До редакції "Програми Плюс" надійшов лист від батьків учнів Кременчуцької загальноосвітньої школи №31.

Коли ж наші журналісти звернулися до керівництва школи, то виявилося, що директор Володимир Гребенюк перебуває на лікарняному, а от його заступники не захотіли спілкуватися взагалі, вони одразу кидали слухавку, не вникнувши навіть у суть справи.

У своєму зверненні до редакції батьки учнів з першого по п'ятий клас скаржаться на те, що керівництво школи зібрало з них суму удвічі більшу, ніж в інших школах. Яблуком розбрату стала ціна квитків для діток на новорічні ранки в Палаці культури "Нафтохімік" 28 грудня.

За словами батьків, адміністрація інших шкіл Молодіжного збирала по 30 грн, а в 31-ій школі з них вимагали по 60 грн. 

Таким чином батьки учнів заплатили за квитки на два свята, хоча профком нафтопереробного заводу завжди компенсував квитки для діток на один із ранків. Після того, як батьки та класні керівники почали обурюватися, адміністрація повернула всім, хто переплатив за квитки, лише по 15 грн.

З огляду на рішення Кременчуцької міськради "Про заборону батьківських внесків у школах і дитсадках від 23 грудня 2016 року", батьки учнів дивуються, чому керівництво відмовляється повертати залишок коштів за квитки, адже добровільні внески в Кременчуці вже два роки як відмінили. 

Не знайшовши відповіді на свої запитання в керівництва школи, батьки вирішили звернутися до засобів масової інформації, щоб прояснити ситуацію та вплинути на адміністрацію через звернення до управління освіти міста зі сторінок газети. Тож редакція газети "Програми Плюс" просить міське управління освіти надати пояснення ситуації, що склалася.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 273 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 655 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 509 0