Новини з 1996 року

У роті "Кременчук" назріває скандал. ДОКУМЕНТИ

Андрій Михайленко 01 липня 2015 10:36 1450 1

Як вважає громадська активістка Ольга Тищенко, негаразди у підрозділі пов'язані із керівництвом командира Олега Беркелі.

Вказані доводи активістка базує на отриманих листах від керівництва УМВС України в Полтавській області, які нею ж викладено на власній сторінці у Фейсбук. 

Чутки про те, що командир підрозділу Беркеля сприяє у працевлаштуванні на роботу особам, які були раніше судимі, ширились на кременчуцькому Майдані ще раніше. На цей раз чутки вже мають підтвердження у вигляді листа-відповіді Управління кадрового забезпечення УМВС України в Полтавській області.

Лист УКЗ УМВС України в Полтавській області  відносно службових розслідувань в РСМОП "Кременчук"

"...за результатами службового розслідування за фактом використання документів, що містили недостовірні дані, при працевлашутванні громадянина до роти патрульної служби міліції особливого призначення "Кременчук" УМВС окремі працівники вказаного підрозділу притягнуті до дисциплінарної відповідальності, матеріали направлені до прокуратури Полтавської області..", - зазначає у своєму листі головний кадровик міліціонерів по Полтавській області   Гаврик С.Ю.

ЩО ЗА ЛАШТУНКАМИ ?

Треба  зазначити, що у кожної великої організації існує власна служба безпеки. У Міністерства внутрішніх справ теж така існує на рівні Департамента внутрішньої безпеки. Звичайно, що представники вказаного підрозділу працюють й на теренах Полтавської області. В коло їх обовязків входить перевіряти кожного кандидата, який претендує на службу в органах внутрішніх справ - без погодження внутрішньої безпеки жоден цивільний не буде прийнятий на службу в ОВС. Однак в нашому випадку, як ми бачимо, існує виключення із правил.

Безумовно, що коли у людини є судимість, то перевірити її на рівні бази данних Міністерства для внутрішньої безпеки не представляє жодної  проблеми. У випадку роти "Кременчук" її командир Олег Беркеля не може не знати про кандидатів на службу в його підрозділі, адже за посадою він має бути поставлений до відома тими ж представниками ВБ. 

Із вищевказаного листа слідує, що певна кількість працівників було притягнено до дисциплінарної відповідальності, а матеріали розслідування - направлено до прокуратури. Не вказано, хто саме притягнутий до відповідальності, але в нашому випадку під час службового розслідування  одразу виникають питання до кадровика роти, власне працівника, який пішов служити за підробним документом, та представника внутрішньої безпеки, який проводив перевірку на кандидата. Формально, командир тут ні до чого, але по факту він знає про все, бо, як вказували, не може не знати, що робиться в нього в підрозділі. Для нього не існує проблеми перевірити людину в телефонному режимі по згадуваних обліках.

Ще одним ударом по репутації пана Беркелі слід вважати ще одне службове розслідування по скарзі жителів села Горошино Семенівського району, котре ще триває. Суть його зводиться до інтересу групи людей із автоматами, на чолі із Беркелею, до рибного промислу у даному населеному пункті. Карти сервісу Гугл одразу покажуть Вам, що Горошино межує із заповідником у гирлі річки Сула. Усім, хто полюбляє рибальство, відомо, що кльов риби в цьому місті в період нересту є просто фантастичним. А тому бажання заробити на одному тільки забороненому вилові риби в період нересту буде дуже сильним.

Вказану колективну скаргу наводимо нижче.

 

 

 

Теги: АТОрота Кременчук

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Справедливый 06.07.2015 09:00

А кто это? От куда он взялся вообще! Где он служил до этого? Ну и вид у этого "копа"! А за сколько он пробежит 1 км., и сколько раз на турничке подтяниться, а образование у его какое? Проведите журналистское расследование и напишите! Мне очень интересно! Думаю по результатам всем будет все понятно!