Новини з 1996 року

У рожевих окулярах далеко не поїдеш. У дитячій лікарні Кременчука новий головний лікар. ФОТО

Валерія Макряшина 12 листопад 2019 16:10 1378 0

Щось не дуже багато претендентів на заміщення поважної та відповідальної посади - директора комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька міська дитяча лікарня». Лише один і вже переможець.

Сьогодні в актовій залі Кременчуцького шпиталю для інвалідів війни проходив конкурс на заміщення посади директора дитячої лікарні.

Після вже оприлюднених у ЗМІ причин та, на жаль, імовірно, за трагічних обставин, що склалися в закладі, посаду залишила Лариса Носенко. Написала заяву за власним бажанням. 

 

 

Тимчасово виконуючим обов'язки директора та головного лікаря тоді призначили Костянтина Добрика. Він же і став у результаті керівником дитячої лікарні, бо вибирати ні з кого. Таке рішення сьогодні, 12 листопада, ухвалила спеціальна комісія.

Варто відмітити, що хоч і планували конкурс на 14.00, почали дещо пізніше - чекали віце-мера Ольгу Усанову, відповідальну за питання освіти та здоров'я в Кременчуці, яка спізнювалася.

Загалом же конкурс пройшов традиційно. Спочатку зачитали щось на кшталт статуту дитячої лікарні, потім Костянтин Добрик відповів на досить легкі запитання, зазначені в екзаменаційному білеті, поділився планами на майбутнє, серед яких - зробити палати більш зручними, одномісними, зробити загальний ремонт тощо.

Але це просто мрії, які без фінансової підтримки, звичайно, не стануть реальністю. Бо, за словами Костянтина Добрика, для цього необхідно як мінімум 100 млн грн. А фінанси співають романси, бо виділяють із бюджету на заклад значно менше - приблизно 35 млн грн. 

Стосовно лікарів-фахівців, то їх бракує в дитячій лікарні і це вже не є секретом. Боротися з цим фактом Костянтин Добрик пропонує залученням інтернів із Полтави. Стосовно лікарів, які пішли, точніше втекли, з "медконцтабору" в хороше життя, то не всі з них хочуть повернутися в комунальний заклад. 

Стосовно офтальмологічного відділення, то Костянтин Добрик повідомив, що його відкриють навесні 2020 року. Наразі воно тимчасово не працює. 

Загальна інформація. Що відомо про Костянтина Добрика?

У 1994 році закінчив Дніпропетровський медичний інститут. Працював медбратом у анестезіологічному відділенні протягом усього навчання. Загальний стаж - 27 років. 

Костянтин Добрик до призначення на посаду директора Кременчуцької дитячої лікарні був виконуючим його обов'язки. До цього працював заступником директора дитячої лікарні з медичної частини (начмед). Має сертифікат лікаря-анестезіолога. 

Одружений.  Його дружина Ганна Добрик - головний лікар Кременчуцького обласного дитячого психоневрологічного санаторію "Славутич".

Згідно з декларацією останньої, родина має земельну ділянку (508 кв. м) та житловий будинок загальною площею 65,8 м кв. у Кременчуці. Будинок на момент купівлі у 2010 році коштував майже 49 тисяч гривень. За минулий 2018 рік Костянтин Добрик за місцем роботи (в дитячій лікарні) отримав 256 318 грн. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 554 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 447 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 502 0