Новини з 1996 року

У "Завітай" знову завітають, або Позакарантинні дискотеки біля магазинів у Кременчуці продовжуються

Валерія Макряшина 21 квітня 2020 11:15 1295 0

Скандальний магазин "Завітай", який розташований біля кінцевої зупинки маршруту №30 по вулиці Миру, все ще працює в нічну зміну та здійснює продаж алкоголю, попри заборону. Про це розповіли мешканці прилеглих будинків. 

Незважаючи на розпорядження мера, яке пролунало 10 квітня на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації провести з цього приводу із власником закладу профілактичну роботу та виписати йому кілька штрафів, заклад наразі "квітне" й продовжує приймати не досить тверезих клієнтів уночі, які після значного "алкогольного допінгу" ще й влаштовують дискотеки під магазином.

І це, до речі, не один такий магазин у Кременчуці, якому начхати на правила, на карантинні обмеження та загалом на закон. Ще один такий заклад знаходиться по вулиці Київській. Це кафе "Сафарі", яке також продовжує свою роботу, мовляв, "заходь - бери, що хочеш...".

Крім того, на сьогоднішньому засіданні штабу порушили питання режиму роботи магазину на Молодіжному, по вулиці Лесі Українки, де нещодавно сталося вбивство і який, незважаючи на це, продовжує працювати цілодобово. Стосовно нього міський голова був більш категоричним - дав розпорядження обмежити роботу закладу до 21.00.

Відносно попередніх двох об'єктів торгівлі, то тут ще не зрозуміло, як буде.

Працівникам управління торгівлі було доручено навідатися в ці закади, а особливо завітати в магазин "Завітай", що в районі вул. Миру, та провести перевірку там усього, чого тільки можна, включаючи каналізацію, й знову поговорити із власником. Якщо ж розмова не дасть результатів, міський голова, беручи, імовірно, приклад з мера міста Дніпра, пообіцяв перекопати заклад з усіх боків. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1612 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1692 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1608 0