Новини з 1996 року

У Придніпровському парку відбувається знищення здорових дерев за півтора мільйона гривень. Фоторепортаж

Валерія Макряшина 06 грудня 2019 11:40 790 0

Невдовзі наш колись квітучий, пишний і зелений Кременчук залишиться сірим і лисим - від рук тих же комунальників та недобросовісних фірм, які взялися за підряди, замовниками яких є наші виконкомівські управління. Чому так? Бо в результаті їхньої так званої "наполегливої праці" з благоустрою території страждають не тільки "хворі" дерева, а й цілком здорові, гарні та рідкісні. 

Ось така нефотогенічна траншея зустрічає кременчужан та гостей міста в нашому місцевому Придніпровському парку. За інформацією із сайту відкритих закупівель Prozorro, там наразі відбуваються роботи з реконструкції зовнішніх мереж. 

Згідно з договором, на роботи вартістю майже півтора мільйона гривень, замовником яких стало кременчуцьке комунальне виробниче підприємство "Управління з капітального будівництва", славнозвісна фірма ТОВ "Олевія", основна діяльність якої - це продаж какао, чаю та кави, реконструює там кабелі зовнішнього освітлення, які згодом добряче відгукнуться мешанцям Кременчука, зокрема відвідувачам парку.

Бо поруч із траншеєю, яку вирили працівники фірми, ростуть здорові дерева, але ростимуть, мабуть, недовго, бо їх корені нахабно пошкодили. 

 

 

І таке неподобство, таке відкрите шкідництво відбувається в парку вже не перший тиждень. Фірма "Олевія" без сорому кронує коріння живих та здорових дерев, які навесні взагалі можуть спиляти під корінь у рамках програми комунального підприємства "Благоустрій", бо навряд чи ці липи переживуть зиму. 

Звісно, ліхтарі - це ідея чудова, задля безпеки громадян як мінімум. Втім деревам, які роками милували око кременчужан у парку, наразі можна лише поспівчувати. Бо не шкода їх ні працівникам фірми, ймовірно, ні чиновникам, і зрозуміло чому. Тому що ці дерева просто не "блатні" - не з "Голландії Андрія Погрібного".

А згадайте, як сварили жінку в міськвиконкомі за маленьку зірвану квітку на проспекті Свободи, яку купили у згаданого підприємця? 

А тут що? Порізали коріння дерев? Та закопають траншею і ніхто не побачить того коріння, ніхто нікому в мерії нічого доводити не буде... Та, в принципі, й доводів ніхто у підрядників не вимагатиме.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 260 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 621 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1361 0