Новини з 1996 року

У ПОНЕДІЛОК - ДРУГА СЕРІЯ. О 14-00 ЖУРНАЛІСТИ ЗНОВУ ЙДУТЬ НА ВІДКЛЮЧЕННЯ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ ТЕЦ ВІД ГАЗУ.

Олександр Курилов 03 вересня 2015 16:58 586 0

У понеділок, якщо до 14-00 ПАТ  «Кременчукгаз» не отримає від Кременчуцької ТЕЦ гроші в розмірі 14 мільйонів гривень (10 мільйонів для «Черкаситрансгазу»), почнеться друга сесія відключення енергетиків від газопостачання. Виконавець відключення – головний інженер «Кременчукгазу» Болеслав Грабовський, про що він розповів репортеру.

«Ми перенесли відключення на понеділок. Якщо грошей до понеділка нам не перерахують, то Кременчуцьку ТЕЦ від газу відключимо. Без варіантів», - зазначив співрозмовник.

За його словами, нині мова йде про платіж за липень, а вже після 10 вересня кременчуцькі газовики прийдуть за платнею серпня. Мова знову йтиме про 14 мільйонів гривень (чому за перекачування газу такі скажені цифри – це інше питання), які вибиватимуть погрозами про відключення ТЕЦ від газу.

Про що слід додати – сьогодні, зранку, о 10-00, перший віце-мер Кременчука Віктор Калашник заявив, що відключень від газу міської ТЕЦ не буде ні сьогодні, ні завтра, ні післязавтра.

Чи буде це відключення у понеділок, про що сьогодні також заявив  Болеслав Грабовський, – перший віце-мер не розповідав.  

Теги: КременчукгазКременчуцька ТЕЦЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись