Новини з 1996 року

У Полтавській ОДА обіцяють, що кожен хворий на COVID-19 медик області отримає по 10 тисяч гривень

Олексій Ващук 18 листопад 2020 15:10 287 0

Сьогодні, 18 листопада, на сесії Полтавської обласної ради було затверджено зміни до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки. Про це йдеться в повідомленні пресслужби Полтавської ОДА.

Так, змінили порядок виплати грошової компенсації хворим на коронавірус медикам, які захворіли саме під час виконання професійних обов’язків.

"До кінця року кожен працівник медичної установи, який захворів на COVID-19, отримає 10 тисяч гривень", - сказав голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Раніше повідомлялося, що депутати ОДА вирішили виділити на всіх медиків області 174 546 гривень, чого виявилося недостатньо для 725 підтверджених випадків захворювання на коронавірус серед медиків області.

В облдержадміністрації додали, що для виплати кожному з цих хворих лікарів по 10 тисяч гривень необхідно всього приблизно 7,2 мільйона гривень. 

"Щоб отримати гроші, медпрацівник має написати заяву на ім’я керівника комунального закладу охорони здоров’я, який надавав стаціонарну медичну допомогу пацієнту з гострою респіраторною хворобою COVID-19", - ідеться в повідомленні.

Обіцянки обіцянками, але чи мають у Полтавській ОДА такі гроші для медиків - питання лишається відкритим. Тому немає жодних гарантій, що хворі на коронавірус лікарі Полтавщини отримають свої обіцяні 10 тисяч гривень.

Із повним переліком усіх необхідних документів для здійснення виплат можна ознайомитися за посиланням https://oblrada-pl.gov.ua/ses/next/proekt.pdf.

 

Читайте також: Медикам Полтавщини, які захворіли на COVID-19, депутати виділяють майже 200 тисяч гривень


 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1614 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1694 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1610 0