Новини з 1996 року

У Полтавській області стартує проект, що сприятиме розвитку свободи преси

Ксенія Омельченко 15 травня 2018 11:20 924 0

Кременчуцька громадська організація «Культурний ді@лог» протягом 2018-2019 років втілюватиме в життя проект «Голоси Громад» у Полтавській, Кіровоградській та Дніпропетровській областях у партнерстві з «Прес-клубом реформ» (м. Кропивницький) та завдяки підтримці американського народу у вигляді гранту від Посольства США в Україні.

Метою проекту є сприяння розвитку свободи преси в об'єднаних територіальних громадах, особливо в сільській місцевості, а також підвищення активності місцевих спільнот у ході процесів децентралізації та удосконалення навичок місцевих журналістів, блогерів і медіа-активістів.

- У невеликих населених пунктах у Центральній Україні, які наразі об'єднуються в громади, переважно немає локальних ЗМІ та низький потенціал щодо створення нових. Ефективні місцеві медіа є важливою умовою для створення демократичних структур та  суспільної активності в ОТГ, проте за межами міських центрів люди читають/слухають або національні, або обласні ЗМІ, які об'єктивно не можуть висвітлювати питання суто місцевого значення постійно, - коментує представниця проекту на Полтавщині Ірина Каць, керівниця ГО «Культурний ді@лог».

Партнерами проекту в інших областях виступають «Громадська Палата України» (Дніпропетровська область) та громадські організації «Турбота» та «Місток» (Кіровоградська область).

До участі в проекті будуть запрошені локальні журналісти, блогери, медіа-активісти, що представляють ОТГ, малі міста або села Полтавської області. Протягом проектних заходів учасники будуть підготовлені для висвітлення важливих для ОТГ питань, навчатимуться побудові спроможних локальних ЗМІ та отримають менторську підтримку від досвідчених редакторів і журналістів.

Активісти зазначають, що проектом передбачені:

1) Чотири одноденні тренінги в кожному з трьох цільових регіонів протягом червня-вересня 2018 року. Учасники з Полтавської області будуть запрошені на тренінги до Кременчука (всі витрати покриватиме проект).

2) Створення Фейсбук-платформи "Голоси Громад", що буде присвячена питанням розвитку гіперлокальних медіа

3) Дві сесії Школи з медіа-менеджменту для учасників із трьох цільових регіонів.

Більше про проект можна дізнатися на сайті: http://kirovohradpressclub.org/hromadasvoices

Контактна особа по Полтавській області – Ірина Каць, +380681646362, katss314@gmail.com.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1563 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1642 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1561 0