Новини з 1996 року

У Полтавській області проводяться «Дні здоров'я» для учасників АТО та демобілізованих

Віктор Крук 02 червня 2016 10:30 749 0

З 23 травня по 23 червня поточного року в лікувальних закладах міст та районів області проводиться місячник «Дні здоров’я для учасників антитерористичної операції, демобілізованих військовослужбовців, які взяли участь в антитерористичній операції».

Місячник проводять з метою медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО і демобілізованих військовослужбовців. Для цього залучають медичних фахівців різного профілю, проводять безкоштовні лабораторні, рентгенологічні обстеження тощо.

На засіданні «круглого столу» заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Юрій Курилко відмітив, що в області розроблено та затверджено План заходів з підготовки та проведення профілактичних медичних оглядів учасників антитерористичної операції  останніх хвиль демобілізації.

Наразі в області перебувають понад 5 тисяч демобілізованих учасників АТО. За минулий рік медичними оглядами було охоплено майже 3 тисячі осіб, з початку 2016 року комплексно оглянуто понад 4 тисячі демобілізованих. Після проведення медоглядів будуть розроблені індивідуальні плани проведення оздоровлення учасників АТО та забезпечено проведення показових видів лікування та реабілітації на базі Центрів психосоціальної реабілітації, які створено в Полтавському та Кременчуцькому обласних госпіталях для ветеранів війни. За результатами медичних профілактичних оглядів, планується організація оздоровлення учасників АТО, включаючи медичну, фізичну та психологічну реабілітацію, направлення на санаторно-курортне лікування.

Як повідомляє прес-центр Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА, під час обговорення питання було вирішено найближчим часом створити оновлений  Персональний реєстр учасників АТО, до складу якого ввійдуть матері загиблих бійців.

 

Теги: 2558

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 428 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 717 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 887 0