Новини з 1996 року

У Полтавській області буде новий прокурор. У Кременчуці - теж

Олександр Курилов 12 липня 2018 19:02 701 0

Рада прокурорів України вирішила рекомендувати звільнити прокурора Полтавської області Миколу Кармазіна, однак остаточне рішення повинен прийняти Генпрокурор. Про це повідомляє сайт "Полтавщина".

Це сьогодні, 12 липня, Рада прокурорів України за підписом її голови Михайла Місюри прийняла рішення «Про внесення рекомендації про звільнення Кармазіна Миколи Анатолійовича з посади прокурора Полтавської області».

Рішення містить рекомендацію — звільнити Миколу Кармазіна у зв’язку з неналежним виконанням посадових обов’язків, установлених для відповідної адміністративної посади.

«Це «найтяжча» підстава для звільнення, яка передбачена ст. 41 Закону України «Про прокуратуру» (Порядок звільнення прокурора з адміністративної посади та припинення його повноважень на цій посаді)», - говориться в повідомленні.

Слід додати, що загалом прокуратури сьогодні є повністю закритими таємними організаціями й це можна бачити на прикладі Кременчука. Чим займається наш місцевий прокурор, крім того, що отримує зарплату, – невідомо.

В усякому випадку – контролю за місцевими правоохоронцями, що є обов’язком прокуратури, в Кременчуці - жодного.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись