Новини з 1996 року

У Полтавській області 95 родин учасників АТО отримали житло

Валерія Макряшина 12 жовтня 2018 16:32 370 0

За період 2015-2018 років у рамках державних програм до області надійшло 62,0 млн грн, які спрямовано на забезпечення житлом 95 родин учасників антитерористичної операції.

Зокрема житлом забезпечено: 41 сім’ю загиблих учасників антитерористичної операції та 54 сім’ї осіб з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників антитерористичної операції.

Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації.

Також, за інформацією департаменту, в області реалізується Комплексна програма соціального захисту й соціального забезпечення населення області, пріоритетним завданням якої є надання додаткових соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, членам їх сімей та членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил.

На реалізацію Програми в поточному році з обласного бюджету спрямовано 27,9 млн грн.

У рамках Програми забезпечується надання таких додаткових соціальних гарантій:

– виплата матеріальної допомоги за рахунок коштів обласного бюджету сім’ям у разі загибелі учасника антитерористичної операції, операції об’єднаних сил у розмірі по 25 тис. грн; на упорядкування території поховання у розмірі по 10 тис. грн;

– виплата щомісячної стипендії у розмірі прожиткового мінімуму на кожну дитину віком до 18 років загиблого (померлого) учасника антитерористичної операції, операції об’єднаних сил (з 01.07.2018 року по 1777 грн щомісяця);

– забезпечення санаторно-курортним оздоровленням членів сімей загиблих ветеранів війни, з числа учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил.

З 2016 року запроваджена виплата разової грошової допомоги членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил до Дня захисника України.

У поточному році, в період з 1 по 10 жовтня, Центром з нарахування та здійснення соціальних виплат у Полтавській області проведено виплату по 2 тис. грн усім 354 членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, шляхом зарахування коштів на рахунки в банках та через відділення поштового зв’язку.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись