Новини з 1996 року

У Полтавській обласній адміністрації – рибні страждання. Хочуть контролювати Кам'янське водосховище

Олександр Курилов 13 липня 2020 13:00 224 0

Чиновники Полтавської обласної державної адміністрації перейнялися новою темою своєї діяльності – життям риби на теренах Полтавщини, а особливо в Кременчуцькому та Кам'янському водосховищах.

Й це сьогоднішнє засідання Полтавської обласної ради, га якому слухали про діяльність підрозділу ОДА – обласної рибної інспекції, представники якої розповідали про свої біди.

А головна така біда – чиновники не контролюють частину Камянського, бо його контролюють представники рибоохорони з сусідньої області.

Тож можна було почути, що ось минулого року в Інтернеті було на 73 виступи представників рибоохорони більше ніж минулого, а самим інспекторам потрібні нові двигуни для човнів.

Інше про що говорили – ось потрібно зарибнення акваторії Дніпра, а на Полтавщині, на відміну від сусідніх Черкас таким ніхто не займається.

Останнє – це враження від наради з рибними питаннями, яка транслювалася в Інтернеті.

Враження ж такі – якщо нинішній керівник Полтавщини Олег Синєгубов не може вирішити основних питань – появу нових робочих місць, не може вирішити проблем екології області, то для чого йому ця риба?

Й взагалі чому чиновники Полтавщини повинні займатися цими питаннями, а не Міністерство екології та поліція, у якої є спеціальний підрозділ для таких справ?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 964 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1799 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 829 0