Новини з 1996 року

У Полтаві завтра фіктивні учасники НСЖУ боротимуться за корито. Спілка журналістів помирає

Олександр Курилов 27 березня 2017 15:55 907 0

Полтавська обласна організація Спілки журналістів України, де завтра невідомо ким вибрані учасники обиратимуть голову, фактично припинить своє існування.

Причина – самі репортери, та їх частина, які на теренах області борються як не за гроші з обласного бюджету, так за отримання нагород зразка «Золоте перо» за роботу, яку ніколи не робили.

Це – повідомлення з обласного центру сьогодні, де вся обласна «прогресивна журналістська» спільнота готується до вирішальної  битви за корито.

За тим, що відомо у Кременчуці, – у нашому місті така делегація, яку очолить пенсіонер Федір Чужа й наближений до міськвиконкому  директор комунального підприємства «КТРК» Сергій Перепелятник, уже готова. Разом з ними вже на авто міськвиконкому в обласний центр вирушать ще два працівники-комунальники.

Мета завтрашньої битви - обрання керівника Полтавської обласної спілки журналістів.

За тим, що відомо сьогодні, – саму спілку очолять теж два «відомих і видатних» в області бюджетних журналісти, яким і розповісти про свою роботу нічого, пани Гринь та  Ляпаненко.

Про що слід додати – у Кременчуці, де діяльність організації НСЖУ похована офіційно й неофіційно за вказівки міськвиконкому, ніхто й ніяких делегатів на цю конференцію не обирав й обирати не думав. В жодній з кременчуцьких міських газет - "Програма плюс", Телеграф", "Вісник Кременчука", "Кременчуцька газета"... делегати не обиралися

І причина досить проста – замість спілки журналістів на Полтавщині діє клуб, але не для всіх, а тільки для тих, хто шукає гроші в бюджеті.

Тож ніяких змін чи рухів не потрібно

Останнє – це враження. Загалом спілка журналістів для самих репортерів, які працюють чесно, й таких дуже багато, – актуальна. В такому б випадку було менше порушень самих стандартів роботи репортера, які у нас скрізь і навколо.

Гірше, що в самій Кременчуцькій  міській спілці й, вочевидь, у Полтавській  теж,  саме з цим усе дуже погано.

Тож із завтрашнім обранням вас, зіц-голова нікому не потрібної Полтавської обласної  спілки журналістів, пане Гринь!

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 467 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 749 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 927 0