Новини з 1996 року

У Полтаві сьогодні – новий розгляд справи обвинувачених кременчужан. Депутати кажуть - Феміда робить

Олександр Курилов 16 серпня 2017 19:37 517 0

У Київському районному суді Полтави, де вже по третьому колу розпочався новий розгляд обвинувачення кременчужан, яким інкримінують убивство колишнього мера міста Бабаєва, – сьогодні «спекотний» день.

Його зміст – адвокати обвинувачених вимагали відводу суддів та прокурора, бо останній не мав повноважень бути обвинуваченим, розповів «Програмі плюс» юрист Руслан Лазоренко.

«Усе почалося зранку. На судове засідання через хворобу не прибув адвокат обвинуваченого Крижановського – Роман Шапошник. Попросили через це перенести розгляд. Колегія суддів відмовила, але одночасно призначила Олександру Крижановському адвоката з безплатної правової допомоги.

Цей захисник з безплатної правової допомоги  у свою чергу теж попросив перенести справу, бо документи потрібно спочатку прочитати. Колегія суддів дала час на вивчення справи. Аж півгодини дала для такого.

Зрозуміло, що всі обвинувачені після цього висловилися за відвід суду, бо ми вважаємо, що тиск з боку Полтавської обласної та Кременчуцької міської ради на суддів у цьому процесі є, він немалий і нікуди не зник.

А закінчилося все тим сьогодні, що вже Олександра Мельника із зали суду забрала швидка допомога. Причина – йому стало геть погано», - пояснення адвоката Олександра Мельника – Руслана Лазоренка - продовження судового засідання заплановано на завтра, на 10-у ранку.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись